Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JEDE DÁL!

  Korunní princ ČSSD Zimola už potřetí hejtmanem!

  03.11.2016 13:58 / zprávy google+ twitter facebook

  Hejtmanem Jihočeského kraje se ve čtvrtek už potřetí stal Jiří Zimola. Jeden z mála sociálnědemokratických výherců letošních krajských voleb. Byl zvolen jednomyslně a neměl protikandidáta. Jeho funkce byla však předem dojednána s koaličními partnery.

  Zimola Jiří lupa
  Jiří Zimola se stal hejtmanem Jihočeského kraje už potřetí! | Profimedia

  O Zimolovi se hovoří jako o “korunním princi“ ČSSD. Nyní čím dál více jeho jméno zaznívá v souvislosti s blížícím se sjezdem strany a možné výměny stávajícího předsedy, premiéra Bohuslava Sobotky.  Sám Zimola sice popírá, že by nějak o post šéfa partaje usiloval, ale kdyby byl navržen a zvolen, rozhodně by se nebránil.  

  Jiří Zimola byl potřetí zvolen hejtmanem Jihočeského kraje. Neměl protikandidáta!
   

   

  Nyní se však chce naplno věnovat práci hejtmana. „Dokonáno jest! A teď konečně do práce! Už se na ni fakt těším,“ napsal na Facebooku Zimola, který už před tím uvedl, že zvolením rady a hejtmana končí chvíle nejistoty a období vyjednávání.

   

  „Chceme pokračovat v tom dobrém, co jsme začali a věříme, že s našimi koaličními partnery se nám to podaří,“ podotkl hejtman s tím, že kromě jiného jsou priority komunikace, nemocnice, sociální oblast a další záležitosti.

   

  Pokud se stane, že bude v příštím roce navržen na post předsedy ČSSD, prý to zváží. Hned po krajských volbách ale nepřímo naznačil, že strana potřebuje změnu.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...