Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  VELKÁ ZTRÁTA

  Obrovský průšvih Samsungu! Kvůli vybuchujícímu mobilu přijde o 130 miliard!

  14.10.2016 09:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Společnost Samsung Electronics má velký průšvih! Stažení telefonu Galaxy Note 7 z trhu, jehož akumulátor vybuchuje, bude stát jihokorejskou společnost nejméně 5,3 miliardy dolarů, tedy asi o 130 miliard korun!

  Galaxy Note 7 lupa
  Galaxy Note 7 může výrobce i zruinovat! | Twitter

  Tahle závratná částka vyplývá z dosavadních odhadů firmy. Samsung se tento týden rozhodl definitivně ukončit výrobu i prodej svého telefonu Galaxy Note 7 kvůli přetrvávajícím problémům se vznícením baterií.

   

  Problémový smartphone vstoupil na trh v srpnu a měl konkurovat nejnovějšímu telefonu iPhone. Kritici ho přijali dobře, ale po několika dnech od zahájení prodeje se začaly objevovat na sociálních sítích obrázky ohořelých přístrojů, což byl první náznak, že s telefonem něco není v pořádku.  

  Kvůli problémovému mobilu Samsung Note 7 přijde jihokorejský výrobce až o 130 miliard korun!
   

   

  Začátkem září začal Samsung kvůli problémům s bateriemi stahovat z trhu 2,5 milionu telefonů Galaxy Note 7. Zákazníkům nabídl finanční kompenzaci či výměnu za opravenou verzi telefonu, jejíž baterie měly být bezpečné. V poslední době se však objevily zprávy o vznícení už vyměněných přístrojů, což Samsung přimělo k úplnému ukončení výroby a prodeje tohoto modelu.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...