Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ ZTRÁTA

  Obrovský průšvih Samsungu! Kvůli vybuchujícímu mobilu přijde o 130 miliard!

  14.10.2016 09:55 / zprávy google+ twitter facebook

  Společnost Samsung Electronics má velký průšvih! Stažení telefonu Galaxy Note 7 z trhu, jehož akumulátor vybuchuje, bude stát jihokorejskou společnost nejméně 5,3 miliardy dolarů, tedy asi o 130 miliard korun!

  Galaxy Note 7 lupa
  Galaxy Note 7 může výrobce i zruinovat! | Twitter

  Tahle závratná částka vyplývá z dosavadních odhadů firmy. Samsung se tento týden rozhodl definitivně ukončit výrobu i prodej svého telefonu Galaxy Note 7 kvůli přetrvávajícím problémům se vznícením baterií.

   

  Problémový smartphone vstoupil na trh v srpnu a měl konkurovat nejnovějšímu telefonu iPhone. Kritici ho přijali dobře, ale po několika dnech od zahájení prodeje se začaly objevovat na sociálních sítích obrázky ohořelých přístrojů, což byl první náznak, že s telefonem něco není v pořádku.  

  Kvůli problémovému mobilu Samsung Note 7 přijde jihokorejský výrobce až o 130 miliard korun!
   

   

  Začátkem září začal Samsung kvůli problémům s bateriemi stahovat z trhu 2,5 milionu telefonů Galaxy Note 7. Zákazníkům nabídl finanční kompenzaci či výměnu za opravenou verzi telefonu, jejíž baterie měly být bezpečné. V poslední době se však objevily zprávy o vznícení už vyměněných přístrojů, což Samsung přimělo k úplnému ukončení výroby a prodeje tohoto modelu.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...