Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HROZNÉ NÁSLEDKY

  Sexuolog Weiss zničil rodině život! Zabil dva lidi! Jel jako prase?

  22.09.2016 00:06 / zprávy google+ twitter facebook

  Na ten den známý sexuolog Petr Weiss nikdy nezapomene. Zničil totiž rodině z Vysočiny život. Svým autem zabil dva lidi, kteří jeli v druhém autě proti němu. Pozůstalí jsou zoufalí, účastnice nehody stále v nemocnici. Jel známý lékař jako prase?

  Weiss Petr lupa
  Petr Weiss svou bezohlednou jízdou způsobil na Vysočině obrovskou tragédii! | Profimedia

  Možná kdyby se Petr Weiss lépe věnoval řízení, nejel příliš rychle, kdy ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu, nemuselo se to stát. A hlavně, kdyby nejel “jako prase“, své auto by zvládl ovládnout, když se ze záhadných okolností zachytilo za krajnici. Protože ale jel rychle, nezvládl řízení, strhl jaguára do protisměru a tragédie byla na světě!

   

  „Oběťmi této tragické nehody je řidič (55), který zemřel na místě a mladá žena (25). Ta svým zraněním podlehla o víkendu v českobudějovické nemocnici. Devětačtyřicetiletá žena utrpěla zranění a byla transportována do nemocnice v Brně.  Řidič vozidla, který nehodu nejspíš zavinil, utrpěl jen lehké poranění,“ konstatovala policejní mluvčí.  

  Sexuolog Petr Weiss zničil život rodině z Vysočiny, která po jeho rychlé jízdě přišla o dva své členy.
   

   

  Po zesnulém muži zůstala jeho maminka, babička druhé oběti. Jakub, syn mrtvého řidiče a maminka dívky, která zemřela. „Zasloužil by si přes držku…,“ nechala se slyšet zoufalá seniorka, které rychlá jízda Petra Weisse navždy vzala syna, otce od rodiny.

   

  Sám Weiss prý není schopen se k tragédii vyjádřit. Vyslovil lítost nad tím, co se stalo, co způsobil, ale to bohužel dvěma lidem život nevrátí. „On jezdil docela hodně jako prase s tím svým bourákem. A teď na to dojel. Bohužel na to dojela tahle rodina. Oni jeli do Tábora na Táborská setkání a už bohužel nedojeli…,“ řekl rodinný známý, který by pro Weisse požadoval nejméně pět let vězení a zbavení lékařského diplomu. „Takový dobytek nemá mít lékařský diplom. Měl by jít příkladem, i když je sexuolog,“ míní muž, který rodinu zná.

   

  Případ policie vyšetřuje a Weisse nejspíš obviní. Teď mu za nehodu, při které zemřeli dva lidé, hrozí tři až pět let vězení. Plus bude muset rodině uhradit odškodné.

  nely | bleskove.cz

  Témata: smrt, nehoda, rodina, Weiss
  Komentáře ke článku
  loading...