Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYHROŽOVAL PISTOLÍ

  Muž z Plzně mířil zbraní na poslance! Přijelo několik policejní aut!

  04.09.2016 19:15 / zprávy google+ twitter facebook

  Až v trochu trapnou frašku se proměnila událost, která se stala v sobotu večer v jedné z restaurací v Plzni. Právě tam 46letý muž měl vytáhnout pistoli na poslance Jiřího Valentu z KSČM a vyhrožoval mu zastřelením. Pak ale odešel. Na místo přijelo několik policejních aut.

  Valenta Jiří lupa
  Poslanci za KSČM Valentovi vyhrožoval muž zastřelením! | Archiv KSČM

  Zatímco u podobných případů, kde je “napadeným“ běžný smrtelník, se někdy policisté ani neobtěžují zvednout sedací část těla a dostavit se na místo, sem se sjelo několik vozidel. Naštěstí podezřelý muž nikomu nic neudělal a z místa odešel. Policii se pak sám přiznal.

   

  "V sobotu přišel do restaurace v Plzni muž se zbraní v ruce a vyhrožoval újmou na zdraví jednomu z hostů a poté odešel. Případ byl oznámen na policii," řekla mluvčí policie Dana Ladmanová.  

  Muž v Plzni měl v restauraci vyhrožovat poslanci Jiřímu Valentovi zastřelením. Nic mu neudělal a z místa odešel. Pak se sám policii přiznal!
   

   

  Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování a případ dále prověřuje.

   

  Samozřejmě, že je správné, že policisté případ nepodcenili, proč ale muselo na místo vyjet několik vozidel, už policie nevysvětlila. Zda by tak postupovala v případě, že by nešlo o zákonodárce, je otázkou. 

   

  Podle vyjádření poslance Valenty byla důvodem útoku politická příslušnost poslance. "Incidentu přihlíželo více svědků, důvodem napadení byla nenávist k politickému přesvědčení pana poslance a jeho politická angažovanost," uvedla Helena Grofová z mediálního úseku KSČM.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Policie, výhrůžky
  Komentáře ke článku
  loading...