Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOPRAVNÍ PROBLÉMY

  Pojedete o víkendu přes Rakousko? Připravte se na masakr!

  12.08.2016 00:01 / zprávy google+ twitter facebook

  Ten, kdo pojede o víkendu přes Rakousko, by měl mít hodně pevné nervy. Řidiče, a nejenom ty české, čeká totiž doslova dopravní masakr. A to není ještě konec prázdnin!

  Kolony lupa
  Podobné kolony na vás čekají o víkendu v Rakousku! | ÖAMTC

  Provoz na mnoha místech v Rakousku totiž zkomplikují uzavírky a velké akce. Takže dlouhé kolony a dopravní kolaps zemi nejspíš nemine.

   

  "Tento víkend se dají očekávat komplikace ve Vídni, na dálnici A9 a rakouských i chorvatských hraničních přechodech," upozornil Ústřední automotoklub.

   

  Po požáru vozidla zůstává na několik týdnů zcela uzavřen tunel Gleinalm na rakouské dálnici A9. Objízdná trasa je vyznačena a vede po místních silnicích. 

   

  Ve Vídni pak bude od páteční 20 hodiny do pondělní 15 hodiny uzavřena dálnice A23 u Pratru. Objízdná trasa povede po provizorní komunikaci, která má jeden jízdní pruh. Navíc z dálnice A4 nebude možné najet na objízdnou trasu za dálnici A23 směr jih.  

  Ti, kteří tento týden pojednou přes Rakousko, se musejí připravit na dopravní komplikace. Můžou za ně opravy a stavby silnic i některé akce!
   

   

  "Očekáváme tu velké komplikace v dopravě a na všech příjezdech," potvrdil automotoklub ÖAMTC.

   

  Aby toho nebylo málo, tak v rakouském městečku Spielberg se od pátku do neděle konají závody Moto GP. Největší nápor návštěvníků se očekává v neděli, a tak počítejte s velmi silným provozem v okolí města a na Pyhrnské dálnici A9.

   

  Kontroly vozidel kvůli migraci způsobují největší komplikace na dálnici A12 na hraničním přechodu Kufstein a dálnici A4 na hraničním přechodu Nickelsdorf. Zdržení tam v dopravní špičce dosahuje několika desítek minut.

   

  Další velkou komplikací je pak stavba dálnice A4 ve Slovinsku, mezi městem Ptuj a hraničním přechodem s Chorvatskem Macelj. Již minulé víkendy ukázaly, že se tam pravidelně tvoří dlouhé kolony vozidel v obou směrech. Tento víkend nebude výjimkou.

   

  Policisté i dopravní experti nabádají řidiče k maximální opatrnosti a k tomu, aby si udělali časovou rezrvu.

  nely | bleskove.cz

  Témata: doprava, Rakousko
  Komentáře ke článku
  loading...