Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KAUZU ŘEŠÍ

  Případ vraždící sadistky z Anděla! Ministerstvo pořád nemá jasno!

  12.08.2016 11:59 / zprávy google+ twitter facebook

  Už to bude měsíc, kdy nekrofilní sadistka Michelle Sudků ubodala na pražském Andělu 54letou ženu z Březnice na Příbramsku. Zatímco policie už přiznala pochybení v případu šílené psychopatky, ministerstvo zdravotnictví stále nemá jasno.

  Vražedkyně Anděl lupa
  Vražedkyně z Anděla Michelle S. byla propuštěna jen pár hodin před ohavným činem! | Facebook

  Hlavní problém byl v tom, že vraždící bestie byla jen pár hodin před odporným činem v Tescu na Smíchově propuštěna z Psychiatrické léčebny Bohnice. Její vedení odmítalo odpovědnost, přičemž bylo jasné, že muselo pochybit. Minimálně v tom, že pacientku znalo. Násilím a smrtí vyhrožovala totiž i spolupacientkám. Navíc předtím chtěla vraždit v kavárně. Přesto byla propuštěna.

   

  Policie přiznala pochybení v tom, že nedostatečně informovala léčebnu po prvním excesu v kavárně na Újezdu. Ale mnozí svědkové tvrdí, že léčebna měla dostatek informací i z minula. A že Michelle Sudků dobře zná a ví o jejích sklonech k nekrofilnímu sadismu.

   

  Druhý den poslalo ministerstvo zdravotnictví do bohnické léčebny kontrolu. Vedení resortu slíbilo důkladné prověření případu a zjištění, zda došlo k pochybení, či nikoli. Ale ani měsíc od události nemá jasno.  

  Ministerstvo zdravotnictví stále neuvedlo, zda bohnická léčebna v případu vražedkyně z Anděla pochybila!
   

   

  „Výsledky šetření budou známy na konci srpna,“ uvedl mluvčí ministerstva Ladislav Šticha.

   

  Zatím příbuzní zavražděné ženy, kteří vidí jednoznačně pochybení v postupu léčebny, ale také někteří spolupacienti či bývalí pacienti na výsledky šetření netrpělivě čekají.

   

  „Pokud ministerstvo řekne, že tam pochybení nebylo žádné, mělo by se stydět. V Bohnicích je velký chaos a co se týče přístupu vedení či dotyčného primáře, který je i člen vedení, to je zbytečný komentář. Někdy mám pocit, že pacienti jsou ti normální a blázni ti, kteří to tam vedou,“ myslí si paní Hana, která osobně zažila před časem hospitalizaci.

   

  „Byla jsem po traumatické události v rodině nucena nějaký čas tam být a byl to pro mě zážitek. Okamžitě mě to z psychických problémů vyléčilo. Protože tam je to vážně blázinec,“ konstatovala žena.

   

  Michelle Sudků byla obviněna z vraždy. Pokud by ale byla uznána těžce psychicky nemocnou, trestu unikne a bude poslána do detenčního ústavu, kde stráví několik let.

   

  V minulosti měla údajně napadnout i svou bytnou. Vyhrožovat měla i některým dalším lidem, většinou ženám. A to vše se dělo v průběhu uplynulých let, kdy i podstupovala změnu pohlaví, kterou nedokončila.

  nely | bleskove.cz

  Témata: vražda, Bohnice
  Komentáře ke článku
  loading...