Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE STŘÍLELI

  DALŠÍ ÚTOK: 2 mrtví a nejméně 17 zraněných! Šílenci stříleli na Floridě.

  25.07.2016 18:05 / zprávy google+ twitter facebook

  Zpráva o dalším útoku střílejících šílenců přišla ze světa! Tentokrát se vraždilo v neděli večer u zábavního nočního podniku Club Blu ve městě Fort Myers na Floridě. Výsledkem jsou nejméně 2 mrtví a 17 zraněných lidí!

  Šílenec u klubu lupa
  Přeživší zoufalí návštěvníci klubu, kde se střílelo! | News-Press

  Informace o brutálním útoku oznámila dnes americká policie, podle níž se nejednalo o teroristický útok. Tři lidé byli zdrženi a policie je vyslýchá.

   

  Incident se stal na parkovišti nočního podniku krátce po půlnoci místního času. Policie sdělila, že dva lidé ve věku 14 a 18 let utrpěli smrtelná střelná zranění a nejméně 17 osob je zraněno. Jedna osoba byla zadržena krátce po palbě, další dvě později.

   

  Nemocnice, která přijala 16 zraněných, oznámila, že jsou to lidé ve věku od 12 do 27 let a že jeden zemřel. Další dva jsou na jednotce intenzivní péče, stav jednoho je středně těžký a jeden člověk je stále v ošetřování. Zbylí mohli být propuštěni.  

  Útok ve floridském nočním klubu si v noci na pondělí vyžádal 2 mrtvé a nejméně 17 zraněných. Nešlo ale prý o teroristický útok!
   

   

  Pozvánka na nedělní program v klubu uváděla, že lidé při vstupu nebudou muset předkládat své doklady, což znamená, že akce byla otevřená bez věkového omezení a podle televizí bylo na místě mnoho velmi mladých lidí. Na programu měla být přehlídka modelů plavek. Alkohol v klubu policie zakázala podávat už dříve, důvodem byl podle agentury AP loňský násilný incident.

   

  Svědci slyšeli vypálit nejméně 30 ran. Mnoho lidí se na parkovišti ukrylo pod automobily. Motiv činu zatím není jasný.

   

  Světové agentury připomínají jiný incident, který se stal 12. června v jiném floridském městě, Orlandu. Střelec, který sympatizoval s radikálním Islámským státem, tam zabil v nočním klubu 49 lidí. Fort Myers je od Orlanda vzdálený 240 kilometrů.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Florida, střelba
  Komentáře ke článku
  loading...