Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZBYTEČNÁ SMRT

  Mohli zabránit vraždě v Tescu! Nehnuli ani brvou!

  25.07.2016 00:05 / zprávy google+ twitter facebook

  Primář, náměstek pro lékařskou péči a soudní znalec Marek Páv a ředitel léčebny Martin Hollý mohli zabránit tomu, aby se ve čtvrtek na pražském Andělu nestala bestiální vražda, kterou spáchala sadistická Michelle Sudků. Neměla být z Bohnic vůbec propuštěna, oni tomu nezabránili!

  Páv, Hollý lupa
  Marek Páv a Martin Hollý mohli zřejmě vraždění sadistické vražedkyně zabránit! | Archiv

  Pacientka Michelle Sudků (33), která trpí sadistickou nekrofilií, nebyla klasicky propuštěna, ale podle zdroje z Psychiatrické léčebny Bohnice “vyhozena“. Právě proto, že byla agresivní. Někteří pacienti se před ní prý schovávali, ona jim vyhrožovala a poté, co ji primář a náměstek nemocnice Marek Páv “vyhodil“, se s ním pohádala a odešla. Za pár hodin zavraždila na Smíchově ženu (+52)!

   

  „Vyhrožovala, že sama ví, že někoho zabije. Že nemůže ven mezi lidi, že tam musí zůstat. Odešla ještě před tím, než dostala lékařskou zprávu. Nevzala si ani léky,“ prozradil TV Prima svědek z psychiatrie, který sám je v šoku z toho, jak to v Bohnicích chodí.

   

  Přitom ředitel špitálu Martin Hollý v oficiálním vyjádření tvrdil, že "pacientka byla medikována, srovnána s realitou a nebyl předpoklad, že by něco takového udělala." To znamená, že lhal! A lhal i primář a náměstek pro léčebnou péči Marek Páv, který ještě, světe div se, pracuje jako soudní znalec v oboru psychiatrie. A za sebou má průšvih, kdy doporučil před lety soudu, aby propustil sexuálního násilníka, který znásilnil malé dítě, na svobodu. A přitom ho dva roky neviděl. Deviant krátce na to znásilnil další nezletilou oběť.

   

  Michelle Sudků, sadistická nekrofilní vražedkyně, přitom sama věděla, že něco spáchá. Dva týdny před tím, než ubodala na Andělu nevinnou ženu, škrtila v kavárně na Újezdu mladou ženu tričkem a nebýt obsluhy, která zasáhla, přišla by žena o život. Právě proto byla útočnice policií převezena do Bohnic. Dobře ji tam znali. Věděli o její devidaci a rozhodně ji neměli pouštět.  

  Ředitel bohnické psychiatrie Martin Hollý a jeho náměstek a primář Marek Páv nemuseli vražedkyni z Anděla pouštět. Zabránili by tak zbytečné smrti nevinné ženy!
   

   

  Před několika měsíci měla Michelle Sudků velmi brutálně napadnout i svou bytnou a měla se ji údajně pokusit znásilnit. Následně skončila právě v Bohnicích. Skončila tam i po nevydařeném škrcení ženy na Újezdě. A přesto stále vedení špitálu tvrdí, že “byla v pořádku“.

   

  „Neustále vyhrožovala, sprostě nadávala a sama říkala, že ví, že někomu něco udělá. Že nemůže mezi lidi. A když odcházela naštvaná, křičela, že někoho zabije…,“ potvrdil zdroj z léčebny.

   

  Okolo 11. hodiny byla propuštěna a kolem 14. hodiny na Smíchově zabila nevinnou ženu. Přitom doposud jak ředitel Martin Hollý, tak jeho náměstek a primář oddělení akutní péče Marek Páv tvrdí, že není na nich, aby hodnotili, jak je kdo nebezpečný. A že není možné někoho “jen tak držet v léčebně“.

   

  „Zavřel bych je, až by zčernali. Nomálně bych je hnal k soudu stejně, jako tu bestii. Ta by neměla už nikdy vyjít mezi lidi. Tady se jen ukazuje, že v blázincích pracují ještě větší cvoci, než jaké tam léčí,“ napsal jeden z diskutujících na sociální síť!

   

  Ministr zdravotnictví už v pátek poslal do Bohnic komisi. Ta má zjistit, kdo nese za to, co se stalo zodpovědnost. Pokud se prokáží informace, které mají média k dispozici, zcela jistě budou padat hlavy.

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: Bohnice, Tesco, vražda
  Komentáře ke článku
  loading...