Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DALŠÍ MAGOR

  Sedmnáctiletý Afgánec v německém vlaku a 4 lidi zranil! Policie ho zneškodnila!

  19.07.2016 00:40 / zprávy google+ twitter facebook

  Celkem 4 lidi zranil teprve 17letý šílenec, který v Německu zaútočil v pondělí večer v regionálním vlaku. Nikoho nezabil, ale některá zranění jsou vážná. Pachatel útočil sekerou a policie ho zneškodnila!

  Afgánec vlak Německo lupa
  Přikryté tělo policií zastřeleného 17letého Afgánce, který útočil sekerou! | DPA

  Jak oznámilo bavorské zemské ministerstvo vnitra, teprve 17letého pachatele afgánského původu, který vešel do vlaku se sekerou vruce a zranil lidi, policie zastřelila! Podle informací z německých médií u něj policisté našli vlajku Islámského státu. 

   

  Tři lidé byli zraněni vážně a jeden lehce, dalších 14 lidí utrpělo šok, zraněni ale nebyli. Původně média uváděla 21 zraněných. Informace o útočníkovi a ani motivu známé nejsou.  

  Šílenec v německém vlaku zaútočil na cestující sekerou. Celkem 4 lidi zranil!
   

   

  Incident se stal ve vlaku, který jel z Treuchtlingenu do Würzburgu. Útočník cestující napadl mezi stanicemi Ochsenfurt a Würzburg-Heidingsfeld a Ochsenfurt, jižně od Würzburgu. Trať i hlavní nádraží ve Würzburgu jsou podle portálu Focus Online uzavřené.

   

  Portál policejní zásah u Würzburgu označil za velmi rozsáhlý, nad místem činu létaly policejní helikoptéry. Bezpečnostní služby mají stále před očima masakr ve francouzském Nice, kde šílenec náklaďákem na kolonádě zabil 84 lidí a 200 zranil. Policisté po Evropě nic nepodceňují, ale jak říkají, nedá se hlídat všude! 

  nely | bleskove.cz

  Témata: Německo, útok
  Komentáře ke článku
  loading...