Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HROZNÝ ZÁŽITEK

  DĚSIVÉ! Motokára skalpovala dívku! Ve vážném stavu je v nemocnici!

  16.07.2016 10:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Zážitek jako z hororu prožila 17letá Patrycja z Polska. Chtěla pomoci dobré věci, ale málem za to zaplatila životem. Skalpovala ji totiž motokára, na které jela. Za vším byly její nádherné, dlouhé vlasy!

  Motokára dívka lupa
  Teprve 17letou Patrycji z Polska její krásné vlasy málem stály život! | Archiv Se.pl

  Patrycja z polského Augustowa si vlasy nestříhala 14 let. Chtěla je pak věnovat na charitu, přesněji řečeno na dětské paruky. Pro děti, které trpí leukémií a o vlasy přijdou. Sama málem zemřela.

   

  „Její nádherné blonďaté vlasy se jí při jízdě na motokáře zamotaly do motoru, na kterém je špatně umístěný kryt. A to ji skalpovalo,“ popsala dramatickou situaci její sestra.  

  Teprve 17letou Polku skalpovala motokára. Dívka skončila v nemocnici a její stav je i po operaci vážný!
   

   

  Její vlasy s částí kůže zůstaly na vozidle. Dívka zkolabovala. Záchranka ji převezla do nemocnice, kde jí okamžitě operovali plastičtí chirurgové. Část skalpu se podařilo přišít, přesto je stále ve vážném stavu.

   

  „Důležité nyní není jen to, aby se kůže zpět ujala, ale aby nedostala infekci. To by mohlo mít fatální následky,“ řekl primář oddělení, kde je Patrycja hospitalizována.

   

  Případem se už zabývá policie a prověřuje, jak je možné, že se něco takového mohlo stát. Majitel motokárové dráhy vyslovil lítost nad událostí a je připraven nést odpovědnost. Zřejmě však jde o výrobní nedostatek, kdy kryt špatně kryje uložení motoru. Zřejmě by nikoho nenapadlo, že se něco takového může stát. Dívka měla ale štěstí, že se do nemocnice dostala včas.

  nely | bleskove.cz

  Témata: nehoda, Polsko, vlasy
  Komentáře ke článku
  loading...