Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMUTNÁ STATISTIKA

  Tragický začátek prázdnin! Už 11 mrtvých na silnicích!

  04.07.2016 00:05 / zprávy google+ twitter facebook

  Velmi tragicky začaly letní prázdniny. Jen od pátku do neděle zahynulo na českých silnicích 11 lidí. První prázdninový víkend se tak zapíše černou tuší do historie dopravních nehod. Je to přesto o jednu oběť méně, než tomu bylo vloni.

  Nehoda smrt lupa
  Také tato nehoda si vyžádala lidskou oběť! | HZS HKK

  Zatím poslední nehoda se stala v neděli odpoledne v Jablonném v Podještědí, kde po střetu s autem zemřel cyklista.

  Nejtragičtějším dnem víkendu byl už pátek, kdy při nehodách zemřelo šest lidí, což z něj v tomto ohledu dělá jeden z nejhorších dní letošního roku. Například U Bakova nad Jizerou na Mladoboleslavsku zemřel v pátek ráno řidič po nárazu vozu do stromu. Auto začalo po nehodě hořet.  

  Na českých silnicích zahynulo od pátku do neděle při dopravních nehodách už 11 lidí! I když je statistika tragická, je to stále o jednu oběť méně než za stejné období loňského roku!
   

   

  V sobotu zemřeli na silnicích dva lidé, v neděli tři. Nejtragičtější nehodou byla srážka auta s rychlíkem na Náchodsku. Ve vozidle zemřeli dva lidé, neměli šanci přežít. Nehoda se stala na trati z Jaroměře do České Skalice na železničním přejezdu bez závor. Vlak s autem se srazil také na Vysočině a ve středních Čechách, tyto nehody se ale obešly bez zranění.

   

  Policie se nyní chce více zaměřit jak na železniční přejezdy, tak i na samotné silnice. Za vyšší nehodovost může zbrklost, ale hlavně neohleduplnost řidičů. A také to, že se mnohdy na silnice vydávají i lidé, kteří běžně tolik nejezdí.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...