Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BANKOVNÍ INSPEKTOR

  Triumf nových bank, propadák velké trojky!

  30.06.2016 11:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Bankovní inspektor otestoval běžné účty hlavních českých bank a závěr je jasný. Banky, které mají nejvíce klientů – Česká spořitelna, Komerční banka a ČSOB se ke svým klientům příliš dobře nechovají. Spíše z nich nadále „ždímou" peníze na poplatcích za všechno možné.

  Bankovní inspektor lupa
  Bankovní inspektor | www.bankovniinspektor.cz

  Bankovní inspektor poslední měsíc obcházel všechny banky a zjišťoval pro vás, jaké mají cenové podmínky vedení účtů a nejen to. Hodnotil také prostředí bank nebo přístup úředníků ke klientům.

   


  Překvapením je, že žádná z velkých bank nedokázala zareagovat na nástup bank nových, jako jsou Equa bank, Fio nebo mBank. Tyto banky je v testu naprosto převálcovaly. Zejména na poplatcích.

    

  Menší, nové, banky poráží největší české banky doslova na hlavu!
   


  Nové banky jsou totiž ke svým klientům nejen přívětivější, ale také daleko ohleduplnější k jejich peněženkám. Většinou mají zcela jasně nastaveno, za co se platí, tedy pokud se vůbec za něco platí. Protože vítězové testu mají poplatky takřka nulové.

   


  Pokud vás tedy už nebaví platit bankám další a další peníze, bankovní inspektor doporučuje změnit banku. Projděte si test a zjistěte, která by byla pro vás ta nejvhodnější a ušetříte tisíce ročně. Více se dočtete na  www.bankovniinspektor.cz

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...