Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Křesťan gay

  Karma mu to vrátila: Šéf křesťanské společnosti pro léčbu gayů zjistil, že je gay!

  23.06.2016 16:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Americké křesťanské společenství slibující homosexuálům "léčbu" jejich orientace ukončilo svou činnost a omluvilo se klientům. Organizace nazvaná Exodus International působila od roku 1976 jako pastorační úřad zaměřený na " léčbu " homosexuálů. V USA měla 260 poboček.

  Alan Chambers lupa
  Alan Chambers | Facebook Alan Chambers

  "Udělali jsme spoustu chyb založených na naší víře," řekl ve čtvrtek agentuře Reuters šéf společnosti Alan Chambers." Omlouvám se za bolest a trýznění, které jsme způsobili mnohým lidem," dodal s tím, že pastorační činnost spolek neukončí.

   

  Sám Chambers, který žije s manželkou a dvěma dětmi, připustil, že po mnoho let přehlížel svou vlastní náklonnost k osobám stejného pohlaví.
   

  Homosexualitou se už ale podle jednomyslného rozhodnutí správní rady zabývat nebude. Sám Chambers, který žije na Floridě s manželkou a dvěma dětmi, v prohlášení připustil, že po mnoho let přehlížel svou vlastní vytrvalou náklonnost k osobám stejného pohlaví. Rozhodnutí společnosti Exodus International je odrazem změn, kterými Amerika v názorech na odlišnou sexuální orientaci prochází. Homosexuální sňatky již legalizovalo dvanáct amerických států. Nejvyšší soud má do konce června rozhodnout o osudu zákonů, které na federální úrovni homosexuální páry znevýhodňují.

   

  Kalifornie se loni stala prvním státem Unie, který "konverzní terapii" dětí zakázal. Rozhodnutí není pravomocné, kauzou se má zabývat nejvyšší odvolací soud.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...