Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TADY NĚCO NEHRAJE!

  Další zfalšovaná zpráva o migrantech!? Nové údaje jsou opravdu alarmující!

  09.06.2016 06:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Policie poprvé zveřejnila údaje o trestné činnosti migrantů na území Německa. Zpráva Spolkového kriminálního úřadu potvrzuje z pohledu resortu vnitra závěry únorového zkoumání v 13 z 16 spolkových zemí.

  Policie lupa
  Policie došla k názoru, že se vlastně nic moc neděje. | Shutterstock

  Mluvčí ministerstva konstatovala, že přistěhovalci nepáchají trestné činy častěji než Němci. Kritici německé azylové politiky nezřídka používali právě trestnou činnost migrantů jako argument proti dalšímu přijímání uprchlíků, přičemž poukazovali například na události během silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem i dalších německých městech.

   

  Otázka je, zda do výsledků zpráv byly zahrnuty i ty činy migrantů, které se policie snaží zamést pod koberec.
   

  Jak vyplývá ze zprávy, na celém území Německa bylo v prvním čtvrtletí registrováno kolem 69.000 trestných činů, které spáchali nebo o které se pokusili přistěhovalci.

  Téměř 30 procent z nich činily krádeže, dalších 28,3 procenta trestné činy majetkového charakteru včetně podvodů, zpronevěry, padělání dokumentů a podobně.
  Méně než čtvrtinu tvořily ublížení na zdraví a trestné činy týkající se omezování osobní svobody (23 procent) včetně nátlaku, vyhrožování nebo únosu za účelem vydírání. Součástí aktuální statistiky kriminality migrantů téměř vůbec není sexuální zneužití nebo trestné činy vraždy či zabití, uvedla mluvčí resortu vnitra.


  Nadprůměrně často v souvislosti s jejich celkovým počtem se kriminálních aktivit dopouštěli občané Maroka, Alžírska, Gruzie, Srbska a Tuniska. Naopak, i když se Afghánci, Iráčané a Syřané objevili v údajích velmi často, vzhledem k jejich celkovému počtu je jejich podíl na kriminální činnosti spíše podprůměrný.


  Otázka je, zda do výsledků zpráv byly zahrnuty i ty činy migrantů, které se policie snaží zamést pod koberec.

  jaj | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...