Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HLOUPÝ NÁPAD

  Tak to je gól! Trhovci zamkli kontrolora ČOI ve skladu! Trčel tam přes hodinu!

  30.05.2016 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Inspektor České obchodní inspekce vyrazil na běžnou kontrolu tržnice Dragoun v Chebu na Karlovarsku, ta se ale pořádně zvrtla! Naštvaní trhovci inspektora zamkli ve skladu plném padělků, jejichž hodnota je asi 200 milionů korun!

  ČOI lupa
  Inspektora ČOI zamkli trhovci ve skladu, který ukrýval padělky za asi 200 milionů korun. | Česká televize

  Inspektor chtěl trhovce načapat a aby se jim dostal na kobylku, zvolil netradiční postup. Mluvil německy a vydával se za hodně vybíravého zákazníka. Když už ziskuchtiví trhovci nevěděli, co se zákazníkem, který měl pořád námitky, že například kabelka je moc velká nebo moc světlá, zavedli ho do skladu, kde byl výběr opravdu velkolepý. To ale inspektor netušil, že se mu skladiště stane vězením!  

  Za prodej padělků hrozí trhovcům pětimilionová pokuta, za uvěznění inspektora ČOI pak dvouleté vězení.
   

   

   Ve skladu kontrolor vytáhl svůj průkaz a trhovci začali zmatkovat. Jako obvykle zamykali překotně své stánky a bohužel zamkli i inspektora ve skladišti, které ukrývalo padělané zboží za 100 až 200 milionů korun! "Strávil jsem ve skladišti více než hodinu a rozhodně to nebyl příjemný zážitek. Cítil jsem se stísněně a přemýšlel jsem, co se se mnou bude dít dál," svěřil se uvězněný inspektor. Vysvobození se dočkal po hodině a čtvrt.

   

  Trhovci si teď zadělali na pořádné problémy. "Kromě trestu za prodej padělků jim hrozí i obvinění z trestného činu omezování osobní svobody," konstatovala policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Za prodej padělků hrozí obchodníkům pokuta až pět milionů korun, za uvěznění inspektora ve skladu pak mohou v base strávit až dva roky.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...