Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMRADLAVÁ NEHODA!

  ŠOKUJÍCÍ FOTKY! Traktorista to nezvládl a hromadu hnoje vysypal překvapeným lidem do obýváku!

  23.05.2016 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Zoufalství prožívá rodina z Čestic u Volyně v Jihočeském kraji. Kolem jejich domu jel traktorista s valníkem plným hnojem a stalo se něco naprosto šokujícího! Zemědělec nezvládl projet zatáčku a naboural do domu. Tuny hnoje se rázem ocitly přímo v obývaku! Odstranit takovou hromadu fekálií nebude žádná legrace!

  hnůj lupa
  Následky havárie traktoru byly katastrofální! Hnůj zasypal fasádu i vnitřek domu! | Facebook

  Lejna znečistila nejen fasádu domu, ale i interiér obýváku a pracovny! Většina věcí je na vyhození a s pronikavým zápachem se bude rodina vypořádávat ještě hodně dlouho! Navíc díra do domu po traktoru narušila statiku domu! Při nehodě traktorista ještě přetrhal dráty elektrického vedení. Škoda je předběžně odhadnuta na půl milionu korun.  

  Traktorista nevybral zatáčku a prorazil zeď domu. Náklad hnoje se vysypal a skončil na fasádě i uvnitř v obýváku!
   

   

  Rodině hned vyjeli na pomoc hasiči, kteří se snažili proudem vody smýt alespoň vrstvu hnoje z fasády. "Kolegové tam postavili auto a vlastně myli náves, myli barák, od těch... nechci říct čeho, prostě od hnoje," popsal zásah velitel hasičů Miroslav Pešek. Zápach, který se linul celou obcí, byl nepředstavitelný. "Zkouška na alkohol prokázala, že traktorista byl před jízdou střízlivý," poznamenala policejní muvčí Lenka Krausová.

   

  Obrovským štěstím bylo, že traktorista při kolizi nikoho nezranil. Před domem nikdo nestál a prázdný byl v osudnou chvíli i obývák a pracovna.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...