Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VRAŽDA TĚHOTNÉ ŽENY

  Šok! Těhotnou přítelkyni uškrtil a v pytli několik dní ukrýval v domě!

  22.05.2016 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Za pár měsíců měla šestatřicetiletá žena z jihu Moravy přivést na svět miminko, její o dva roky starší přítel a otec dítěte však ženu brutálně zavraždil! Její tělo pak zabalil do igelitu a nikomu nic neřekl. S mrtvolou několik dní v domě žil a před sousedy se tvářil, jakoby se nic nestalo!

  Policie lupa
  Policisté na jihu Moravy řeší otřesný případ vraždy. Muž tu uškrtil těhotnou přítelkyni. | Shutterstock

  Tragédie se stala v rodinném domku v obci Kaly na Tišnovsku. Sousedé jsou v šoku! Zabijácký soused se totiž po vraždě tvářil naprosto normálně. V domě se mu začala pomalu rozkládat mrtvola jeho těhotné partnerky a on před domem v naprostém klidu opravoval auto.  

  Mrtvou těhotnou přítelkyni nacpal muž do pytle a s mrtvolou ještě několik dní v domě žil.
   

   

  Svědomí se v grázlovi hnulo až po několika dnech. To se rozhodl kontaktovat kriminalistu, který muže vyšetřoval pro jinou trestnou činnost. Jemu se k vraždě těhotné partnerky přiznal. Nebohou ženu, která byla ve 4. až 5. měsíci těhotenství, vlastníma rukama uškrtil! Podle sousedů zažívala žena s mužem peklo už delší dobu, muž ji prý fyzicky týral dlouhodobě. Když ji uškrtil, zabalil ji údaně do pytle.

   

  "Pachateli hrozí až dvacetiletý trest, v krajním případě může od soudu odejít i s trestem výjimečným. Muže stíháme vazebně," upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Dodal, že na jihu Moravy vyšetřovali kriminalisté letos už pět vražd a všech pět pachatelů vypátrali.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...