Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VRAŽDA TĚHOTNÉ ŽENY

  Šok! Těhotnou přítelkyni uškrtil a v pytli několik dní ukrýval v domě!

  22.05.2016 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Za pár měsíců měla šestatřicetiletá žena z jihu Moravy přivést na svět miminko, její o dva roky starší přítel a otec dítěte však ženu brutálně zavraždil! Její tělo pak zabalil do igelitu a nikomu nic neřekl. S mrtvolou několik dní v domě žil a před sousedy se tvářil, jakoby se nic nestalo!

  Policie lupa
  Policisté na jihu Moravy řeší otřesný případ vraždy. Muž tu uškrtil těhotnou přítelkyni. | Shutterstock

  Tragédie se stala v rodinném domku v obci Kaly na Tišnovsku. Sousedé jsou v šoku! Zabijácký soused se totiž po vraždě tvářil naprosto normálně. V domě se mu začala pomalu rozkládat mrtvola jeho těhotné partnerky a on před domem v naprostém klidu opravoval auto.  

  Mrtvou těhotnou přítelkyni nacpal muž do pytle a s mrtvolou ještě několik dní v domě žil.
   

   

  Svědomí se v grázlovi hnulo až po několika dnech. To se rozhodl kontaktovat kriminalistu, který muže vyšetřoval pro jinou trestnou činnost. Jemu se k vraždě těhotné partnerky přiznal. Nebohou ženu, která byla ve 4. až 5. měsíci těhotenství, vlastníma rukama uškrtil! Podle sousedů zažívala žena s mužem peklo už delší dobu, muž ji prý fyzicky týral dlouhodobě. Když ji uškrtil, zabalil ji údaně do pytle.

   

  "Pachateli hrozí až dvacetiletý trest, v krajním případě může od soudu odejít i s trestem výjimečným. Muže stíháme vazebně," upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Dodal, že na jihu Moravy vyšetřovali kriminalisté letos už pět vražd a všech pět pachatelů vypátrali.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...