Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TRAPNÝ PROCES!

  Ransdorf je nevinný! Jeho žena teď může právem říkat, že ho zabily lži!

  12.05.2016 18:45 / zprávy google+ twitter facebook

  Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf, který letos v lednu zemřel po těžkém infarku, je nevinný! Takto zní závěry vyšetřování ve Švýcarské údajné kauze, která z něj a dalších tří lidí ze Slovenska udělala podvodníky, jenž měli chtít z banky vyvést 9,5 miliardy korun. To, na co upozorňovala od začátku jeho žena Vlasta, se potvrdilo. Právem tak může nyní říkat, že jejího manžela zabily odporné lži.

  Miroslav Ransdorf lupa
  Miloslav Ransdorf je nevinen! Bohužel se to už nikdy nedozví! | Profimedia

  Poté, co se Ransdorf vrátil po zadržení ze Švýcarska, šel jeho zdravotní stav prudce z kopce a každý viděl, že je před zhroucením. Únava, stres, vypětí, to vše se podepsalo na jeho stavu. Nakonec dostal těžký infarkt, kterému podlehl.

   

  Švýcarské úřady sice přiznaly podezřelým odškodné, ale to zesnulého europoslance už k životu zpět nepřivede. Informaci o tom přinášejí slovenská média!

   

  Konkrétně jde o list Pravda, ve kterém se píše, že prokuratura na konci dubna rozhodla o zrušení obvinění v případě všech podezřelých. „Trestní řízení bylo zastaveno. Nebylo prokázáno, že bych se dopustil trestného činu a že bych se pokoušel vykrást banku,“ uvedl bývalý starosta slovenské obce Ivanka u Nitry Peter Guzmický, který byl v souvislosti s případem ve vyšetřovací vazbě.  

  Švýcarská policie skončila vyšetřování údajného podvodu, kterého se měli dopustit politik Miloslav Ransdorf a další tři lidé ze Slovenska. Podvod spáchán nebyl!
   

   

  Guzmický také uvedl, že všichni účastníci kauzy dostali či dostanou od Švýcarska odškodné, konkrétní částku ovšem nezmínil. Dodal také, že hodlá žádat odškodné i od samotné švýcarské banky.

   

  Ransdorfova rodina má na odškodné taky nárok, ale může nejspíš požadovat i další, neboť politik, který trpěl cukrovkou, tvrdil, že mu švýcarská  policie po určitou dobu odmítla poskytnout potřebné léky. Švýcarská policie ovšem odmítla, že by se dopustila jakékoliv chyby v zacházení s europoslancem, píše Týden.

   

  Všichni čtyři původně stíhaní se od začátku celé aféry hájili tím, že chtěli pouze zprostředkovat kontakt mezi bankou a jejím klientem. Později se ovšem ukázalo, že v případu šlo údajně o dědictví ve výši milionů eur, které se podle nepotvrzených informací léta snaží získat Vladimír Huněk. Podle už dřívějších spekulací médií má na švýcarském bankovním účtu být něco kolem 350 milionů eur.

   

  „Mílu zabily lži, odporné lži! Byl to nesmírně slušný, vzdělaný a hodný člověk a jako takového ho to položilo. Grázla by to nerozhodilo, jeho ano. Bohužel se stal zřejmě obětí něčích spekulací a dojel na to. Jeho rodina by to takhle neměla nechat,“ dodal jeden z přátel zesnulého europoslance.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...