Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TĚŽKÝ ÚRAZ

  Neuvěřitelné! Dítě přežilo pád z šestého patra!

  05.05.2016 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Dvanáctileté dítě vypadlo v Náchodě z okna v šestém patře a dopadlo rovnou na beton! Utrpělo velmi těžká poranění, ale přežilo! Policie hledá svědky neštěstí.

  vrtulník lupa
  Dítě utrpělo vážné zranění hrudníku a vrtulník ho transportoval do nemocnice. | ZZS Libereckého kraje

  Chlapce na pokraji smrti objevil pod okny paneláku náhodný kolemjdoucí. Zavolal záchranáře a okamžitě začal dítěti poskytovat první pomoc. Chlapci se totiž zastavilo srdce. V resuscitaci ho vystřídal policista a pak si hocha převzali do péče záchranáři. Krevní oběh se u pacienta nakonec podařilo obnovit a vrtulník zraněného transportoval do nemocnice. Vyhráno ale ještě nemá, jeho stav je podle lékařů vážný.  

  Chlapci se po pádu z okna v šestém patře zastavilo srdce. Dítě se podařilo oživit, ale je ve vážném stavu.
   

   

   Od jisté smrti chlapce zachránilo to, že na beton nedopadl na hlavu. Má ale těžké zranění hrudníku. "Vrtulník přistál přímo na místě, tak jsme museli zabezpečit prostor pro jeho přistání. Dítě pak putovalo do Fakultní nemocnice v Hradci Králové," řekla policejní mluvčí Eva Prachařová. Dodala, že případ policie vyšetřuje jako nešťastnou událost. Pokud ale někdo pád dítěte z okna viděl, měl by se policistům ozvat na linku 158. Prý ale nic nenasvědčuje tomu, že by se na pádu kluka z okna podílela cizí osoba.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...