Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DRSNÝ ZLODĚJ

  Morbidní zloděj! Vloupal se do krematoria a když odcházel, byl celý od krve!

  04.05.2016 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Naprosto neobvyklý objekt pro vloupání si vybral čtyřiadvacetiletý zloděj. Rozhodl se vykrást krematorium a když odcházel, byl celý od krve a děsil svým vzhledem lidi!

  krematorium lupa
  Co zloděj v krematoriu chtěl odcizit, zůstává záhadou. | Internet

  Do krematoria v Hustopečích na Břeclavsku se mladík vloupal za bílého dne. Nikdo nechápe, co tam pohledával. Každopádně za vloupačku do pietního místa velmi bolestivě zaplatil!  

  Mladík se za bílého dne vloupal do krematoria. Když ho policisté dopadli, byl celý od krve!
   

   

  Naštěstí všímaví lidé nedali zloději moc šancí. Velmi brzy si totiž všimli rozbité skleněné výplně vstupních dveří do krematoria a hned zalarmovali policajty. Zároveň je upozornili na podezřelého mladíka, který byl celý od krve a motal se kolem. Měli dojem, že by s vloupáním mohl mít něco společného. A jak se ukázalo, jejich tip byl správný! "Hlídka objevila mladého muže sedět u polní cesty. Z ruky masivně krvácel, a tak mu zavolali sanitku. Po ošetření v nemocnici pak putoval rovnou na policejní služebnu," řekla policejní mluvčí Kamila Haraštová.

   

  Mladý zloděj se přiznal, že se chystal krematorium vykrást, odmítal ale upřesnit, co konkrétně chtěl uvnitř vzít. Nakonec však nestihl ukrást nic, protože si pořezal při rozbíjení dveří ruku, a to ho od dalších vylomenin odradilo.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...