Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRVAVÁ JATKA NA DÁLNICI

  Policajti museli na dálnici D8 střílet! Silnice se zalila krví ze dvou mrtvol!

  03.05.2016 04:00 / zprávy google+ twitter facebook

  V šoku byli řidiči, kteří se na dálnici D8 připletli do přestřelky. Kulky lítaly z policejních pistolí, strážci zákona totiž chtěli šoféry ochránit. Neuvěříte, co řidiče na frekventované silnici ohrožovalo!

  policista lupa
  Policisté museli na dálnici D8 střílet. | Internet

  Scéna jako z doby divokého západu se naskytla řidičům, kteří uháněli po dálnici D8! Přímo u středových svodidel pobíhali dva těžkotonážní býci a rozhodně se netvářili přátelsky! Zavinili nejméně jednu nehodu a donutili policajty na frekventované silnici dokonce i střílet!  

  Na dálnici D8 se střílelo! Ze zbraní pálili policisté a výsledkem jsou dva mrtví!
   

   

  "V souvislosti s býky se na silnici stala nejméně jedna nehoda," řekl policejní mluvčí Jakub Vinčálek. Situace byla natolik nebezpečná, že museli na dálnici zasahovat policisté. Ze služební zbraně býky u 22. kilometru ve směru na Prahu zastřelili. Dálnice D8 byla kvůli neobvyklému zásahu uzavřena. Policisté nejprve stakilová zvířata poslali k zemi a pak začali zjišťovat, komu patří a jak se na dálnici dostala. Majitel býků teď musí počítat s velkými problémy.

   

  Na českých dálnicích se čas od času objeví nejen nejrůznější domácí zvířata, například ovce, koně nebo krávy, ale čas od času šoféry zaskočí i exotická zvířata. O pořádné pozdvižení se v roce 2011 postaral klokan Vendelín, který utekl svému chovateli. Výjimkou nejsou ani po dálnici pobíhající kanci či jiná lesní zvěř.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...