Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Smutný konec!

  Zemřel nejvyšší Čech Tomáš Pustina! Zabila ho neuvěřitelná věc!

  11.04.2016 09:29 / zprávy google+ twitter facebook

  Ve věku pouhých 38 let zemřel o víkendu v Rozkoši na Vysočině nejvyšší Čech Tomáš Pustina. Na vině byla údajně původně velmi rychlá otrava krve, ovšem jak se nakonec ukázalo, příčinou bylo akutní selhání srdce. Pustina, který měřil 224 centimetry a vážil 170 kilogramů, měl v posledních letech vleklé zdravotní potíže, přesto se snažil prát se se životem!

  Pustina Tomáš lupa
  Tomáš Pustina byl s 224 centimetry nejvyšším Čechem! | Profimedia

  Podle známých rodiny se Tomáši Pustinovi, který byl zapsán i v České knize rekordů jako oficiálně Nejvyšší Čech, v sobotu udělala velká boule na ruce z krvavé rány. Ani on sám, ani jeho maminka ji nepřikládali žádný větši význam. Pak přišly komplikace a mladý muž, který trpěl od dětství anomálií způsobenou nádorem na podvěsku mozkovém, kvůli čemuž vyrostl do obří výšky, náhle zemřel. 

   

  Málokdo by čekal, že muže, který měl tolik zdravotních problémů, postihne až neuvěřitelná věc a takhle rychle. Především, že jeho konec přijde takto nečekaně. Zemřel ve spánku a příčinou smrti byla zástava srdce. Přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt. 

   

  "Jeho maminka je zdrcená. Obvolávala příbuzné, známé i tady v domě v Rozkoši. Je to moc hodná paní, je nám jí líto, protože na Tomáše poté, co před lety zemřel její manžel, zůstala vlastně sama. Tak krásně se o něj starala. Vůbec to neměla lehké," prozradila sousedka z obce na Vysočině, kde Pustina žil.  

  Nejvyšší Čech Tomáš Pustina zemřel ve věku 38 let. Zabila ho rychlá otrava krve!

   

  Kvůli své exrémní výšce a i váze měl Tomáš Pustina problémy s oběhovým systémem, s kyčlemi a několikrát byl hospitalizován v nemocnici, což vždy způsobovalo komplikace s jeho transportem. 

   

  Díky hodným lidem a také chápavým úřadům mohla rodina pořídit nejvyššímu Čechovi například výtah v domě, kde bydlel, speciální skútr nebo speciální postel. Pro řadu lidí byl Tomáš velkou celebritou a spousta lidí z celé republiky se snažila hlavně v posledních letech, kdy zůstal jen se svou maminkou, pomáhat.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...