Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STRÝC SMRT

  OHAVNOST! Třináctiletý chlapec chtěl zabít pětiletou dívku: Svlékl ji do naha, zmlátil. A to byla jeho neteř!

  09.04.2016 05:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Jako nelítostný vrah se zachoval teprve třináctiletý chlapec, který chtěl v Děčíně připravit o život pětiletou dívku. Nejhorší na tom je, že byli příbuzní! Oběť, kterou hoch svlékl a skoro ubil k smrti, je jeho neteř!

  Dívka lupa
  Dívka si prošla peklem! Stala se obětí vlastního nezletilého strýce! | Ilustrační foto www.lucymarozsova.blog.cz

  Otřesný případ šokoval celý Děčín a místní nad ním nevěřícně kroutí hlavou! Dětská hra se totiž zvrtla v holý boj o život a nikdo zatím neví, co k tomu vedlo! Je však jasné, že dívka neměla ke smrti daleko a unikla jí jen o vlásek!

   

  Strýc by měl dívku chránit, místo toho ji málem zabil!
   

  Chlapec ji vylákal do lesa. Nejprve ji svlékl, i když není zcela jasné, proč, a pak ji mlátil hlava nehlava. Aby toho nebylo málo, dívku přivázal ke stromu a nechal by ji nejspíš napospas smrti, protože ji zaházel větvemi tak, aby ji nebylo vidět. Poté s klidem odešel a nechal ji tam!

   

  Jenomže holčička bojovala o život a ze spoutání se dostala. Přiběhla k prvním svědkům, kteří zavolali policii. Ti se tak dozvěděli, kdo má vše na svědomí. Přišli si pro jejího strýce, který má teprve 13 let.

   

  Policisté případ prověřují jako pokus o vraždu. Je však otázkou, jaký trest může stihnout mladíka, který ještě není trestně-právně zodpovědný! Přestože je případ otřesný, je možné, že teenager vyvázne bez toho, aby musel do lochu! Stejné to bylo i u Robina, který na počátku tisíciletí znásilnil a zavraždil třináctiletou dívku v Kmetiněvsi! Protože mu při vraždě bylo 12 let, base se vyhnul!

  pop | bleskove.cz

  Témata: rodina, násilí, vražda
  Komentáře ke článku
  loading...