Středa 21. března 2018
svátek má Radek, zítra Leona
  STRÝC SMRT

  OHAVNOST! Třináctiletý chlapec chtěl zabít pětiletou dívku: Svlékl ji do naha, zmlátil. A to byla jeho neteř!

  09.04.2016 05:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Jako nelítostný vrah se zachoval teprve třináctiletý chlapec, který chtěl v Děčíně připravit o život pětiletou dívku. Nejhorší na tom je, že byli příbuzní! Oběť, kterou hoch svlékl a skoro ubil k smrti, je jeho neteř!

  Dívka lupa
  Dívka si prošla peklem! Stala se obětí vlastního nezletilého strýce! | Ilustrační foto www.lucymarozsova.blog.cz

  Otřesný případ šokoval celý Děčín a místní nad ním nevěřícně kroutí hlavou! Dětská hra se totiž zvrtla v holý boj o život a nikdo zatím neví, co k tomu vedlo! Je však jasné, že dívka neměla ke smrti daleko a unikla jí jen o vlásek!

   

  Strýc by měl dívku chránit, místo toho ji málem zabil!
   

  Chlapec ji vylákal do lesa. Nejprve ji svlékl, i když není zcela jasné, proč, a pak ji mlátil hlava nehlava. Aby toho nebylo málo, dívku přivázal ke stromu a nechal by ji nejspíš napospas smrti, protože ji zaházel větvemi tak, aby ji nebylo vidět. Poté s klidem odešel a nechal ji tam!

   

  Jenomže holčička bojovala o život a ze spoutání se dostala. Přiběhla k prvním svědkům, kteří zavolali policii. Ti se tak dozvěděli, kdo má vše na svědomí. Přišli si pro jejího strýce, který má teprve 13 let.

   

  Policisté případ prověřují jako pokus o vraždu. Je však otázkou, jaký trest může stihnout mladíka, který ještě není trestně-právně zodpovědný! Přestože je případ otřesný, je možné, že teenager vyvázne bez toho, aby musel do lochu! Stejné to bylo i u Robina, který na počátku tisíciletí znásilnil a zavraždil třináctiletou dívku v Kmetiněvsi! Protože mu při vraždě bylo 12 let, base se vyhnul!

  pop | bleskove.cz

  Témata: rodina, násilí, vražda
  Komentáře ke článku
  loading...