Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Elektřina levněji skoro o čtvrtinu? Jde to!

  Zdražení elektřiny se odkládá, naopak ušetřit můžete nyní až o 20 %!

  06.04.2016 17:02 / zprávy google+ twitter facebook

  Pro spotřebitele se doslova šokové změny v platbách za elektřinu nakonec odložily, protože nové tarify za platbu elektřiny nebudou od roku 2017 platit. Navíc můžete už nyní za elektřinu i plyn ušetřit!

  kuchyně lupa
  Ušetřit se dá i v moderně zařízené kuchyni. | Archiv

  Celá tarifní struktura totiž bude po velké kritice přepracována a je možné, že pravděpodobně nebude postavena na velikosti jističe, jak bylo dosud navrženo. Podle řady odborníků měly nové tarify dopadnout hlavně na chalupáře nebo na majitele malých bytů, kteří mají nízkou spotřebu, ovšem vlastní jistič s vyšší kapacitou.

   

  Neutrácejte zbytečně za energie!
   

  Pro klienty dodavatele energií (elektřiny a plynu) Energie2 ovšem i nadále platí, že díky nové službě si mohou nechat optimalizovat distribuční náklady a nastavení technických parametrů odběrného místa. "Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Ceny proto kalkulujeme na míru každému zákazníkovi podle spotřeby, distribuční sazby a dalších faktorů. Celkově tak vychází úspora za dodávky od 8 až do 20 %," říká ředitel společnosti Energie2, a. s., David Vlnka.

  Specialisté Energie2 provedou u vás doma analýzu, která odhalí, zda máte správně nastavenou distribuční sazbu a zda má hlavní jistič před elektroměrem správnou hodnotu, tedy zda není zbytečně předimenzovaný a klient neplatí víc, než musí. Z hlediska optimalizace nákladů za energie je také důležité mít správně nastavenou v hladině vysokého napětí hodnotu rezervovaného příkonu.

  mrk | bleskove.cz

  Témata: Energie, Plyn, elektřina
  Komentáře ke článku
  loading...