Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zábava se změnila v tragédii

  Nafukovací hrad zabíjel! O život přišla sedmiletá holčička!

  29.03.2016 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Fatální následky mělo pro sedmiletou dívenku z východoanglického města Essex skotačení v nafukovacím hradě. Když se zvedl vítr, vznesl hrad i s holčičkou do vzduchu a letěl s ní asi 150 metrů. Pak tvrdě dopadl na zem. Dívka zběsilý let nepřežila!

  nafukovací hrad lupa
  Zábavu v anglickém Essexu zhatila tragédie. V nafukovacím hradu zemřela holčička. | Internet

  Neštěstí se navíc odehrálo před bezmocnými rodiči dívenky. Ti nemohli vůbec nic dělat. Hrad se zkrátka z ničeho nic zvedl a letěl poloprázdným parkem i s jejich dcerkou!  

  Děsivá scéna se naskytla rodičům sedmileté dívky. Vítr vznesl do vzduchu nafukovací hrad, ve kterém si dítě hrálo. Šílený let holčička nepřežila.
   

   

  Na místo se okamžitě sjeli záchranáři a snažili se dívku zachránit. Letecky ji transportovali do nemocnice, tam ale na následky těžkých poranění později zemřela. Případem se nyní zabývá tamní policie. Ray Smith, mluvčí sdružení potulných komediantů Showmans Guild of Great Britain, je přesvědčený, že šlo o nešťastnou událost, nikoliv nedbalost. "Vše se stalo kvůli náhlému poryvu větru. Kdyby silně foukalo dlouhodobě, atrakce by byly veřejnosti nepřístupné," řekl novinářům.

   

  Policisté ale mají na tragickou událost zjevně jiný názor. Už totiž zadrželi muže a ženu z firmy, která s nafukovacími hrady obchoduje. Podezírá je z neúmyslného zabití.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...