Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nebezpečná chemie

  Nepovedený pokus! Učitelka se před zraky studentů poleptala kyselinou!

  18.03.2016 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Hororová scéna se naskytla studentům plzeňské školy na Borech. Přímo před jejich zraky se přednášející profesorka (63) poleptala chemikálií! Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému!

  zkumavky lupa
  Učitelku poleptala přímo v hodině chemikálie. Utrpěla zranění v dolní polovině těla. | Internet

  Drama se stalo v areálu Západočeské univerzity na Borech. Kantorka chtěla studentům předvést názorně pokus a v nádobě smíchala kyselinu s dalšími chemikáliemi. Najednou ale nádoba praskla a neštěstí bylo na světě!  

  Učitelka předváděla studentům pokus a poněkud se jí to vymklo z rukou! Nádoba jí totiž praskla a chemikálie ji ošklivě poleptala!
   

   

  Nebezpečná chemikálie učitelku poleptala na dolní polovině těla. Podle některých informačních zdrojů měla zasažené břicho a stehna. "Do objektu školy vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Záchranáři převezli zraněnou ženu do plzeňské nemocnice k dalšímu ošetření. Evakuace studentů a pracovníků školy naštěstí nutná nebyla," konstatovala policejní mluvčí Hana Štefflová.

   

  Kromě profesorky nikdo další zranění neutrpěl. Štěstí v neštěstí měla podle všeho i třiašedesátiletá učitelka. Podle záchranářů nejsou totiž její zranění nijak vážná. Policisté nyní zjišťují všechny okolnosti případu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...