Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sexuální průšvih!

  SKANDÁL v atletice: Svoboda posílal svůj penis přítelkyni Karase! Ten zavěsil fotku jeho rozkroku na Facebook!

  15.03.2016 06:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Toto je válka. Zatím co kouč Josef Karas byl na mistrovství světa v Americe, Petr Svoboda využil tuto chvilku a okamžitě se pustil do přítelkyně sexy Karase. To ale neměl dělat, protože pomsta exmodela byla opravdu krutá. Fotku jeho penisu zavěsil na sociální síť!

  Josef Karas lupa
  Karas se po zjištění, co posílal Svoboda jeho přítelkyni, naštval. | Profimedia

  Nevhodné fotky jí posílal, když Karas nebyl doma. A co na nich bylo? Svobodův penis a taky vibrátor na břiše. Co tím chtěl naznačit, se už zřejmě nedovíme. Reakce kouče ale byla blesková. Tu zprávu zveřejnil na sociální síti a udělal tak Svobodovi z ostudy kabát. Pro přesnost vám přinášíme celý přepis slov Karase.  

  Překážkář Petr Svoboda poslal přítelkyni kouče Karase foto svého penisu. Moc ale nezabodoval a teď má z ostudy kabát!
   

   

  „Jen co vytáhnu paty z domova a odletím s atletickou reprezentací na mistrovství světa do USA, tak se ke mně dostanou překvapivé informace o takzvaných kamarádech. Normálně bych takovou věc vůbec neřešil veřejně a tento způsob je pro mě dost nepříjemný, ale jelikož nemám jinou možnost vyřešit to ‚chlapsky‘ osobně, kdy bych pravděpodobně ztratil svou trenérskou pozici, seděl za mřížemi a zničil olympijský sen svých svěřenců, musím se uchýlit k tomuto textu.

   

  Včera mi moje přítelkyně poslala celou konverzaci, která proběhla mezi ní a překážkářem Petrem Svobodou. Detaily nejsou důležité, krom toho, že ji zval k sobě v mé nepřítomnosti. Tu konverzaci následně dovršil zajímavou fotkou svého penisu a takzvaným Strap-on vibrátorem. Asi se chtěl veřejně pochlubit, což mu vlastně touhle cestou umožním. Doufám, že to ví jeho přítelkyně – Kateřina Kodrová – a je na Petra pyšná. To, že potřebuješ asistenci umělého přirození, raději nebudu vůbec komentovat. Peťane, ber tohle jako varování, druhé už nebude,“ napsal na Facebook.

   

   

  ste | bleskove.cz

  Témata: atletika, Karas, Svoboda
  Komentáře ke článku
  loading...