Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Příběh z hororu!

  Realitní makléřka šla na obhlídku domu: Vešla dovnitř a nastalo nejhorší peklo na zemi!

  09.03.2016 00:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Sympatická realitní makléřka Beverly Carter († 50) šla klientům ukázat dům v americkém státě Arkansas. Pak ale z ničeho nic zmizela. Později se našlo její auto a její manžel dostal zprávu na mobil, ve které mu jeho manželka napsala, že jde s přáteli na drink. To se však vůbec nestalo a samotná Beverly v ten den určitě ani nepomyslela na to, jaký strašný osud ji postihne.

  Beverly lupa
  Beverly se po obhlídce už domů nevrátila. | dailymail

  Muž jménem Arron Lewis společně se svou manželkou Crystal Lowery vymysleli doslova ďábelský plán, ze kterého mrazí. Rozhodli se, že zmíněnou realitní makléřku unesou a budou od její rodiny chtít výkupné. Koncem září roku 2014 Beverly řekla svému muži Carlovi, že jde ukázat slibnému zájemci dům v renomované čtvrti, která se nachází ve městě Little Rock. Přestože měla s manželem dohodnutou večeři, velmi ho překvapilo, když od ní dostal zprávu, že jde na panáka. Podle jeho slov se to na Beverly vůbec nepodobalo. Měl pocit, že se něco děje, a tak se vydal ke zmíněné nemovitosti, kde však našel jen auto své drahé.

   

  Okamžitě běžel na policii, kde oznámil její zmizení. Netrvalo dlouho a Beverly šly hledat stovky dobrovolníků a zároveň se tato zpráva rozšířila i na sociálních sítích. Po čase se mužům zákona podařilo vypátrat, s kým se vlastně nezvěstná žena v ten den setkala. Předvolali právě Arrona, který měl v minulosti problémy se zákonem. Policisté našli v jeho telefonu nahrávku, kde žena, která měla identický hlas s Beverly, prosí svého manžela Carla, aby udělal vše, co od něj únosce chce. Také řekla, aby v žádném případě nevolal policii. Přestože zadržen odmítl říci, kde se žena nachází, všem na chvíli svitla naděje, že by ještě mohla žít.

    

  V lednu tohoto roku Arron během procesu řekl, že je nevinný, ale prokurátoři to nebrali v úvahu. Řekli, že dvojice chtěla Beverly unést, vymáhat výkupné a později, kdyby dostali to, co chtěli, ji plánovali bezpečně vrátit domů. Vrazi si totiž mysleli, že je velmi bohatá.
   

  To však nebyl její případ. Za několik dní našli vyšetřovatelé její tělo v mělkém hrobě v betonárně, kde Arron pracoval. Příčinou smrti bylo udušení lepicí páskou, kterou měla téměř přes celou tvář. V autě vraždícího monstra policisté našli zmíněnou pásku a také vlasy Beverly. V jeho domě se zase nacházel mobil zavražděné makléřky. Vyšetřovatelé během případu zjistili, že Arron spolupracoval s manželkou Crystal. Ta se přiznala, že se na únosu podílela, ale odmítla tvrzení, že by měla něco společného s vraždou. Dokonce později požádala o rozvod a svědčila proti manželovi, aby měla nižší trest. 

   

  Arronův obhájce však přišel s tím, že Beverly s ním šla dobrovolně, aby s ním měla sex. U soudu zároveň vyšlo najevo, že makléřka měla finanční problémy a že na nevěru měla důvod. Pro její nejbližší, včetně jejího manžela Carla, to bylo velmi bolestivé. Když přišlo na Arrona, aby se k případu vyjádřil, trval na tom, že Beverly zabila Crystal a on jí jen pomohl pohřbít tělo. Prohlásil, že v ten den se vrátil domů, aby měl s Beverly poměr. Když odešel a znovu se vrátil domů, zjistil, že Crystal ji zabila. Crystal vypověděla, že únos byl Arronův nápad.

   

  Dvojice se rozešla, ale nemohli si dovolit odstěhovat se z jejich společného domu. Potřebovali peníze, a proto se zaměřili na vdané ženy, které zastávaly vysoké posty. Hledali přes internet a dostali se k Beverly. "Neměla jsem s ní žádný kontakt, protože jsem do toho nechtěla být zapletena," řekla před soudem. Podle jejích slov Arron popadl Beverly a držel ji v koupelně. Báli se, že je identifikuje, tak se ji Arron rozhodl zabít a následně její tělo pohřbili. Soud nakonec Arrona uznal vinným a dal mu nekompromisně doživotní trest ve vězení. Crystal odsoudili na 30 let ve vězení.

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...