Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Extrémní váha!

  EXKLUZIVNĚ: XXL pacientka, kterou zachraňovalo 12 lidí, zemřela! A v reálu vážila mnohem víc!

  29.02.2016 00:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Extrémně obézní pacientka, kterou minulý víkend v Praze zachraňovalo a transportovalo do nemocnice 12 hasičů a záchranářů, je po smrti! Krátce po kolapsu organismu, kvůli kterému byla převezena do nemocnice, nakonec zemřela. Jak se Bleskově.cz exkluzivně podařilo zjistit, nevážila uváděných 220 kilogramů! Byla ještě o 100 kilo těžší! Co s ní bude teď? To snad ani nechtějte vědět!

  XXL pacientka lupa
  Dvanáct mužů bojovalo o život XXL pacientky! | modrahvezdazivota.cz

  Žena (+46) upadla minulou sobotu v bytě v pražských Malešicích, kde žila se svým příbuzným. Zranila se tak nešťastně, že museli být přivoláni záchranáři. Když však dorazili na místo, zjistili, že ji nemohou odvézt do nemocnice. Jednalo se o nadměrně silnou pacientku, ke které muselo jet speciální vozidlo v podobě sanitky Atego, takzvaný malý Golem.  

  Extrémně obézní pacientku z pražských Malešic zachraňovalo na 12 záchranářů a hasičů, přesto následně v nemocnici zemřela!
   

   

  "Na místo jsme původně vyjížděli kvůli zranění při pádu, během přesunu do sanitky ale došlo k náhlé zástavě oběhu, byla proto okamžitě zahájena resuscitace. Po 2,5 hodinách od zahájení výjezdu byla žena ve stabilizovaném stavu předána do vinohradské nemocnice. O náročnosti zásahu vypovídá i to, že se ho účastnily dvě jednotky hasičů a policie,“ uvedla po zásahu v pražských Malešicích mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

   

  Jenomže krátce po převozu do nemocnice selhaly XXL pacientce orgány a žena zemřela. Následovala zdravotní pitva, aby se přesně zjistilo, co bylo přesnou příčinou úmrtí. „Bylo to hrozné. Transport takové pacientky byl opravdu nad lidské síly. A když ji pak na patologii následně zvážili, neměla žádných 220 kilo, jak se všude nesmyslně psalo, ale 320 kilo! Nyní čeká ty, kteří ji budou pohřbívat, skutečné peklo. Tohle se totiž běžně nevidí,“ svěřil se Bleskově.cz jeden z pracovníků nemocnice, kde nadměrná pacientka zemřela.

   

  Právě že s posledním rozloučením můžou mít příbuzní veliký problém. Rakve na tak monstrózní zesnulé se totiž běžně nedělají. Musejí být speciálně vyrobené na míru. Pokud proběhne pohřeb do hrobu, bude muset být s pomocí zdvihací techniky a nemůže jít o běžný jednohrob.

   

  Jestliže bude rozloučení v krematoriu, i to se bude nejspíš muset na takovou situaci dobře připravit. Jde o nestandardní věc a i technické záležitosti. Od převozu těla, přes jeho manipulaci, až po samotnou kremaci, která může trvat dvakrát tak dlouho. A i cenově může být nadstandardní! Takový pohřeb může přijít příbuzné i na osmdesát tisíc korun. Podle dostupných informací nepocházela zesnulá a extrémně silná žena z Prahy. Proto bude mít pohřeb mimo hlavní město. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...