Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Smrt doktora!

  ŠOK! V Egyptě zemřel český lékař! Co se mu stalo?

  26.02.2016 11:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Tragicky skončila dovolená pro českého lékaře v Egyptě. Zhruba před třemi dny tam tragicky zahynul. Příčinou smrti má být utonutí. Jak Bleskově.cz sdělil dobře informovaný zdroj, jedná se o MUDr. Jaroslava N., který pracoval v Českobudějovické nemocnici. Přesné příčiny a okolnosti smrti vyšetřují úřady.

  Egypt smrt lupa
  Na dovolené v Egyptě zemřel český lékař! | archiv

  Asi šedesátiletý lékař internista měl být poměrně uznávaným odborníkem. V době svého volna se vydal na dovolenou za teplem, což se mu stalo osudným.

   

  "Podle všeho měl být asi nějak pod vlivem alkoholu a šel se koupat do moře. A utonul. Je to asi tři dny. Je to hrozné. Byl to dobrý doktor a fajn chlap," sdělila jedna z jeho kolegyň-lékařek z nemocnice v Českých Budějovicích.  

  Na dovolené v Egyptě se měl utopit asi šedesátiletý muž, který pracoval jako lékař v krajské nemocnici v Českých Budějovicích řadu let.
   

   

  Co přesně bylo opravdu příčinou utonutí, zda nějaký podíl alkoholu nebo třeba srdeční slabost, křeč či jiný zdravotní problém, není jasné. Podle dostupných zdrojů ve středu večer "zapíjeli" zesnulého kolegu lékaři a sestry z oddělení, na kterém Jaroslav N. pracoval.

   

  Nemocnice se k případu oficiálně nevyjádřila a ani na webu zařízení není ještě žádná infomace o úmrtí jejího zaměstnance. "Informace se šíří nemocnicí. Je to odchod kvalitního kolegy. Co přesně se stalo, nevím, ale mělo se to stát v tom Egyptě na dovolené. Je to smutné," dodal pro Bleskově.cz další z lékařů. 

   

  Je možné, že do doby, než budou oficiální výsledky pitvy a rodina vyřídí převoz těla do ČR, nebude zpráva oficiálně potvrzena. Nicméně ministerstvo zahraničních věcí by ji mohlo v následujících hodinách sdělit. Ve čtvrtek večer však byl web resortu mimo provoz. 

  nely | bleskove.cz

  Témata: Krimi, smrt, egypt, lékař, ČR
  Komentáře ke článku
  loading...