Středa 21. března 2018
svátek má Radek, zítra Leona
  Chytili teroristy!

  ŠOK! Rakouská policie zadržela mezi uprchlíky dva teroristy! Plánovali útok v Evropě!

  15.02.2016 06:00 / zprávy google+ twitter facebook

  A pak že mezi nimi nejsou, jak se snaží ujišťovat někteří evropští politikové. Mezi uprchlíky, zadrženými 10. prosince loňského roku v rakouském Salcburku, byli dva muži údajně patřící k teroristům, kteří 13. listopadu zavraždili v Paříži 130 lidí. Další útok v Evropě prý teprve plánovali. Otázkou je, kolik dalších takových běhá po našem kontinentu nebo třeba bydlí vedle nás v domě?

  Terorismus lupa
  Příslušníky teroristů napojené na ISIS zadrželi v Rakousku! | Twitter

  Rakouské policii se tak podařilo útok překazit, a to zřejmě téměř na poslední chvíli. Má to být Pákistánec Faysal A. a Alžířan Fozi B., kteří měli falešné syrské pasy a chtěli se už v říjnu dostat do Evropy přes Řecko.Tehdy je policie do země nepustila.  

  Dva muže podezřelé z terorismu, kteří mohou patřit ke skupině zabijáků z pařížského masakru, zadržela rakouská policie!
   

   

  Na území evropské unie se tak dostali až o několik týdnů později a když 10. prosince žádali v Salcburku o azyl, policisté je na základě podle otisků prstů identifikovali a hned zadrželi.

   

  Státní zástupce v Salcburku pouze potvrdil, že ve vazbě je celkově šest osob podezřelých ze zapojení do teroristické organizace. Další informace policisté ani tajné služby neuvedli, aby nenarušili vyšetřování.

   

  Teroristé zřejmě plánovali zaútočit v některé ze zemí EU, pokud tedy ne zrovna právě v Rakousku a možná v turisticky hojně navštěvovaném Salcburku. Podle časopisu Spiegel teroristé zřejmě patřili k buňce pařížských teroristů, kteří 13. listopadu ve francouzské metropoli způsobili děsivý masakr.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...