Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Chytili teroristy!

  ŠOK! Rakouská policie zadržela mezi uprchlíky dva teroristy! Plánovali útok v Evropě!

  15.02.2016 06:00 / zprávy google+ twitter facebook

  A pak že mezi nimi nejsou, jak se snaží ujišťovat někteří evropští politikové. Mezi uprchlíky, zadrženými 10. prosince loňského roku v rakouském Salcburku, byli dva muži údajně patřící k teroristům, kteří 13. listopadu zavraždili v Paříži 130 lidí. Další útok v Evropě prý teprve plánovali. Otázkou je, kolik dalších takových běhá po našem kontinentu nebo třeba bydlí vedle nás v domě?

  Terorismus lupa
  Příslušníky teroristů napojené na ISIS zadrželi v Rakousku! | Twitter

  Rakouské policii se tak podařilo útok překazit, a to zřejmě téměř na poslední chvíli. Má to být Pákistánec Faysal A. a Alžířan Fozi B., kteří měli falešné syrské pasy a chtěli se už v říjnu dostat do Evropy přes Řecko.Tehdy je policie do země nepustila.  

  Dva muže podezřelé z terorismu, kteří mohou patřit ke skupině zabijáků z pařížského masakru, zadržela rakouská policie!
   

   

  Na území evropské unie se tak dostali až o několik týdnů později a když 10. prosince žádali v Salcburku o azyl, policisté je na základě podle otisků prstů identifikovali a hned zadrželi.

   

  Státní zástupce v Salcburku pouze potvrdil, že ve vazbě je celkově šest osob podezřelých ze zapojení do teroristické organizace. Další informace policisté ani tajné služby neuvedli, aby nenarušili vyšetřování.

   

  Teroristé zřejmě plánovali zaútočit v některé ze zemí EU, pokud tedy ne zrovna právě v Rakousku a možná v turisticky hojně navštěvovaném Salcburku. Podle časopisu Spiegel teroristé zřejmě patřili k buňce pařížských teroristů, kteří 13. listopadu ve francouzské metropoli způsobili děsivý masakr.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...