Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ONANISTA

  Prasák se na veřejnosti ukájel před ženami!

  01.08.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý muž se bezostyšně ukájel na veřejnosti před zraky kolemjdoucích žen! Navíc při tom byl pod vlivem drog.

  Onanista lupa
  Muž seděl na lavičce, kalhoty ke kotníkům a bezostyšně onanoval | Shutterstock

  Nepříjemný zážitek mají za sebou dvě ženy z konce května tohoto roku. Obě dvě narazily v Plzni na zfetovaného prasáka, který před nimi onanoval na veřejnosti! 

  Pod vlivem drog prasák masturboval na veřejnosti!
   

   

  Nejdříve na muže narazila paní zhruba v deset hodin dopoledne, když procházela vnitroblokem Koterovské ulice. Úchyl tam seděl na lavičce, kalhoty měl stažené ke kotníkům a bez špetky studu před ženou masturboval! Když šokovaná žena zavolala policii, z místa odešel. „Přivolaní strážníci a policisté začali po pachateli intenzivně pátrat v nedalekém okolí,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová. O chvíli později přijali policisté další oznámení, tentokrát z Chvojkových lomů, kde ten samý muž onanoval v otevřené mobilní toaletě a opět tímto jednáním obtěžoval kolemjdoucí ženu. V tomto případě se již hlídce podařilo výtržníka zadržet a byl u něj proveden také test na drogy. Ten vyšel pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

   

  „Plzeňští kriminalisté muže obvinili ze spáchání přečinu výtržnictví a případem se dále zabývají,“ dodala Hokrová. Za jeho čin mu hrozí až dva roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...