Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZÁCHRANA ŽIVOTA

  Policisté a kolemjdoucí zachránili oběšeného muže!

  01.08.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Při procházce zahlédla žena čtyřiatřicetiletého muže oběšeného v altánu! Okamžitě zalarmovala policii a přivolala také na pomoc dva kolemjdoucí muže. Společnými silami se pak podařilo nešťastníka zachránit.

  Defibrilátor lupa
  Při resuscitaci použili policisté i defibrilátor | Internet

  Boj o život se strhl v obci Ostrov na Karlovarsku. U Boreckých rybníků zahlédla žena muže, který se oběsil na rámu altánu! 

  Když oběšence sundali, neměl hmatný tep a nedýchal!
   

   

  Žena na nic nečekala a okamžitě zalarmovala policii. Policisté pak na místě s pomocí dvou kolemjdoucích mužů oběšence vyzvedli a vyvlékli z oprátky. Muži však nebyl nahmatán tep a ani již nedýchal. Policisté tedy začali s resuscitací, přičemž použili i defibrilátor, který měli ve výbavě svého služebního vozu. Po chvíli začal muž konečně pomalu dýchat a následně na místo přijeli také záchranáři, kteří si ho převzali do své péče a převezli do nemocnice. „Nutno podotknout, že kromě výborné práce policejní hlídky si zaslouží uznání také oznamovatelka, která kromě toho, že zalarmovala složky IZS, zavolala na dva muže procházející nedaleko altánu. I těm patří velké díky, protože to byli oni, kteří muže drželi v takové poloze, aby mu zabránili v úplném udušení,“ uvedl policejní mluvčí Michal Žáček.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...