Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZBĚSILÁ HONIČKA

  Před policií ujížděl pod vlivem alkohol a se zákazem řízení!

  31.07.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Čtyři mladíci a jedna dívka ve věku od dvaceti do čtyřiadvaceti let zběsile ujížděli před policií, poté havarovali a snažili se před zákonem utéct po svých! Marně.

  Policejní honička. lupa
  Opilý řidič se zákazem řízení skončil v zatáčce v příkopu | Policejnidenik

  Zběsilé honičce předcházelo oznámení na tísňovou linku, že pětice výtržníků přijela v podnapilém stavu na vesnickou veselici v jedné obci na Zlínsku a snaží se vyvolat konflikt. 

  Nehoda je nezastavila, před policisty začali utíkat po svých!
   

   

  Policisté ihned na místo vyrazili a před Drnovicemi skutečně na partičku jedoucí ve voze značky Volkswagen narazili. „Vydali se za vozidlem a za pomoci zvukových a světelných výstražných znamení se snažili řidiče jedoucího vysokou rychlostí zastavit,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Na tyto signály však řidič zareagoval tak, že ještě víc sešlápl plyn a snažil se strážcům zákona ujet. Nejspíš hlavně kvůli hladině alkoholu v krvi se však řidiči stala osudnou levotočivá zatáčka, ve které havaroval do příkopu. Celá pětičlenná posádka ihned z auta vystoupila a dala se na útěk. Na několikátou výzvu policistů, aby zastavili, pak reagovala pouze jedna žena a dva z mužů, řidič a druhý spolujezdec pokračovali v útěku. I ty však jeden z policistů brzy dostihl a zadržel. Při dechových zkouškách nadýchali protagonisté od 1,4 do 2,6 promile. Řidič má navíc od prosince loňského roku vysloven zákaz řízení.

   

  „Řidiče nyní čeká prověřování podezření ze spáchání hned dvou trestných činů: ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Trestní zákoník stanoví v tomto případě trest odnětí svobody až na tři roky. Druhého útěkáře čeká ve správním řízení několikatisícová pokuta za přestupek proti veřejnému pořádku,“ dodala Kozumplíková. Navíc budou policisté zjišťovat, zda se na vesnické zábavě pětice nedopustila nějakého dalšího protiprávního jednání.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...