Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÁŽNÁ NEHODA

  Motorkář se čelně srazil s autem!

  31.07.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Čtyřiatřicetiletý motorkář nezvládl kvůli vysoké rychlosti řízení a vjel do protisměru, kde se srazil s devětačtyřicetiletou řidičkou osobního vozu! Oba řidiči při nehodě utrpěli zranění!

  Motorka lupa
  Při čelním střetu byly zraněni oba řidiči | Policie ČR

  Vážná nehoda se stala na silnici I. třídy č. 44 na Šumpersku v úseku mezi Kouty nad Desnou a Červenohorským sedlem. 

  Motorkář musel být letecky transportován do nemocnice!
   

   

  Řidič motorky Honda CBR 1000 nezvládl v důsledku nepřiměřené rychlosti a v pravotočivé zatáčce v mírném stoupání vjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím vozem Audi. Řidička auta ve snaze srážce zabránit ještě strhla řízení a narazila do svodidel, střetu tak ale stejně nezabránila. Při nehodě byly oba řidiči zraněni. „Řidič motocyklu byl z místa dopravní nehody letecky transportován k ošetření do Fakultní nemocnice v Ostravě. Řidička osobního vozu byla zdravotnickou záchrannou službou převezena k ošetření do jesenické nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Řidička se ještě před transportem do nemocnice podrobila dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní. U motorkáře byly nařízeny krevní testy.

   

  Škoda na nabourané motorce byla vyčíslena na 80 tisíc, u auta dokonce na 200 tisíc. „Přesné příčiny, okolnosti a souvislosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala Vybíhalová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...