Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LOUPEŽ

  Mladíci si troufali jen na slabší!

  30.07.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Devatenáctiletý mladík se svým o tři roky starším kamarádem napadli bezdomovce a okradli ho o důchod! Mladší darebák navíc ještě vydíral dítě!

  vězení lupa
  Mladší z mužů bude za své činy stíhán vazebně | ThinkStock

  Bezdomovec byl obětí loupeže hned dvakrát a to v průběhu června a července v jedné z obcí na Příbramsku. 

  Mladší z mužů navíc ještě vydíral dítě!
   

   

  Mladíci si muže bez přístřeší vytipovali a čekali, až si večer půjde na poštu pro starobní důchod. Když už měl muž u sebe peníze, mladíci se na něj vrhli, zbili ho a všechny peníze mu ukradli. To však nebyl jediný prohřešek, který měla tato dvojka na svědomí, Mladší z mužů si navíc „troufl“ na malé dítě! „Devatenáctiletý mladík dále koncem června požadoval pod pohrůžkou násilí po mladistvé osobě finanční hotovost,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová. Jelikož měl chlapec strach, že agresor přejde od slov k činům, skutečně doma ukradl tisíc korun, a předal mu je.

   

  Policisté již oba muže obvinili z trestného činu loupeže a mladšího z nich navíc ještě z vydírání, který si na svůj rozsudek počká ve vazební věznici. „Oběma pachatelům hrozí až deset let pobytu za zamřížovanými okny,“ dodala Schindlová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...