Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRÁDEŽ V DIVADLE

  Po akčním pátrání byl zloděj dopaden!

  29.07.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Dvaatřicetiletý muž se pokoušel vykrást technickou místnost divadla. Zanechal za sebou však vykopnuté dveře, které neušly pozornosti ochranky, a tak začala pátrací akce!

  Policejní auto lupa
  Policisté nejdříve divadlo obklíčili a pak ji začali postupně prohledávat | Policejnidenik

  Scéna jako vystřižená z akčního filmu se odehrála v Praze v prostorách divadla Broadway. Na linku 158 volala ochranka divadla s tím, že objevila vykopnuté dveře a lupič, který se do divadla vloupal, by měl být ještě uvnitř. 

  Policisté se museli za zlodějem slaňovat ze střechy!
   

   

  První policejní hlídka dorazila na místo za pouhé čtyři minuty a další jí byly v patách. Policisté budovu obklíčili a následně ji začali postupně prohledávat, přičemž sledovali stopy, které za sebou lapka zanechal. Ty vedly až na střechu budovy, kde zloděj vnikl do vnitrobloku a dostal se do vedlejší budovy. „Policisté z Oddělení hlídkové služby Praha IV naštěstí disponovali potřebnou slaňovací technikou, proto mohli v pronásledování bezpečně pokračovat. Spolu s ostatními kolegy celý objekt prohlédli a v jedné z místností nalezli ukrytého podezřelého muže,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Podezřelého následně za pomoci donucovacích prostředků zadrželi a převezli na stanici, kde se ke svému činu doznal.

   

  „Vyšetřovatelé na základě zjištěných skutečností zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže,“ dodala Zoulová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...