Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AGRESIVNÍ ZLODĚJ

  Mladíkovi ukradl mobil, peníze a občanku!

  29.07.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Osmačtyřicetiletý muž uzamkl na svém pokoji na ubytovně devatenáctiletého mladíka, kterého následně okradl a požadoval po něm další peníze!

  Pouta. lupa
  Agresor se bude zpovídat také z několika krádeží | ThinkStock

  Agresor nejdříve „pozval“ mladíka k sobě na pokoj na společné ubytovně v Moravské Třebové na Svitavsku. 

  Kromě tohoto incidentu má agresor nejspíš na svědomí také několik dalších krádeží!
   

   

  Jakmile byli oba muži uvnitř pokoje, starší z nich za nimi zamkl dveře, mladíka prošacoval a sebral mu mobilní telefon. V zamčeném pokoji ho pak ještě držel několik hodin a pustil ho ven až nad ránem. „Než ho pustil, měl něm požadovat finanční hotovost ve výši 500 korun, kterou měl večer donést na jeho pokoj,“ uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman. Následně vše proběhlo stejně jako předchozí noci, mladík však u sebe požadovanou hotovost neměl. Agresor ho tedy opět na pokoji zamkl, pro jistotu ho prohledal, přičemž mu tentokrát odcizil občanský průkaz a 150 korun, které u mladíka našel. Poškozený policistům uvedl, že se muži nebránil, protože z něj měl strach. Agresor má navíc na krku dost možná i další prohřešky. „Obviněný je podezřelý i z dalších krádeží, kterých se měl dopouštět v průběhu minulých dvou měsících  jak v obchodních domech, tak v lékařských zařízeních v Moravské Třebové. Těmi mohl způsobit škodu přesahující 13 tisíc korun,“ dodal Zeman.

   

  Muž je nyní obviněn z přečinů omezování osobní svobody, vydírání a krádeží, za což mu hrozí až čtyři roky za mřížemi. Na svůj rozsudek nyní čeká ve vazební věznici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...