Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DEVASTUJÍCÍ ZRANĚNÍ

  Žena zranila toaletářku kvůli pěti korunám!

  28.07.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Neznámá žena chtěla bez placení využít toalety na autobusovém nádraží. V tom se jí snažila zabránit šestasedmdesátiletá toaletářka, která při následné potyčce utrpěla devastující zranění ruky!

  Záchody lupa
  Ve dveřích kabinky ošklivě skřípla toaletářce ruku | Pixabay

  Drsná potyčka se odehrála na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou. Žena chtěla použít tamní toalety bez zaplacení pětikorunového poplatku, což se ovšem nelíbilo toaletářce, která se jí v tom snažila zabránit. 

  Pro pět korun strhla toaletářce bříška dvou prstů!
   

   

  Toaletářka se s neplatičkou začala přetahovat o dveře kabinky, do kterých se žena vehementně hrnula. Žena pak dveře prudce zabouchla, čímž postarší toaletářce vážně poranila ruku! „Jedná se o velmi bolestivé poranění, a to konkrétně o odtrhnutí bříšek dvou prstů, které jí pak museli lékaři zpátky přišít v nemocnici,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Žena následně kabinku opustila a vytratila se neznámo kam, policie se domnívá, že odjela některým z autobusů. „Tento úraz má mít na svědomí žena mezi 30 až 35 lety, štíhlé postavy v modrém svetru a batohem na zádech. Žádáme případné svědky incidentu, aby nám pomohli ženu v modrém svetru vypátrat,“ dodala Baláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...