Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZNIČENÁ AUTA

  Zloděj se zaměřil na luxusní vozy!

  28.07.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Zatím neznámý zloděj vzal útokem luxusní vozy vystavené před prodejnou. Po násilném vniknutí z nich ukradl volanty!

  Interiér budí dojem luxusu lupa
  Ze čtyř luxusních aut ukradl zloděj volanty | Peugeot

  Zloděj si ke svému činu vyhlédl prodejnu luxusních vozů ve Zlíně. Dírou v plotě se dostal na parkoviště, kde byly vozy vystaveny a do sedmi z nich se vloupal! 

  Zloděj za sebou zanechal škody za 400 tisíc korun!
   

   

  Do aut vnikla lapka tak, že rozbil okna. U některých navíc ještě poškodil těsnění dveří a kožené potahy sedadel. „Ze čtyř vozidel odcizil volanty, z dalších digitální panel přístrojové desky a skla zpětných zrcátek. Celková způsobená škoda je předběžně vyčíslena na 400 000 korun, ale přesné vyčíslení bude upřesněno až po opravě vozidel,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Po oznámení na místo vyrazil kompletní tým kriminalistů včetně technika, který zajistil všechny dostupné stopy. „Za krádež a poškození cizí věci hrozí pachateli v případě jeho vypátrání a odsouzení kvůli výši způsobené škody trest odnětí svobody až na pět let,“ dodala Kozumplíková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...