Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AUTOŠKOLA

  Dívka se vybourala při jízdách v autoškole!

  27.07.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Dívka se vybourala na motorce při jízdách v autoškole. Nezvládla zatáčku a narazila do železného plotu, následně skončila v nemocnici!

  Motorka lupa
  Dívka nezvládla zatáčku a narazila do plotu | Policie ČR

  Nehoda se stala v Doudlebách nad Orlicí na Rychnovsku. Řidička autoškoly jela při praktickém výcviku jízdy samostatně na výcvikovém motocyklu Suzuki a za ní její instruktor. 

  Jízdy nedopadly vůbec dobře, dívka skončila v rukou záchranářů!
   

   

  „Z dosavadního šetření vyplynulo, že řidička měla vyjíždět na místní komunikaci vedoucí k silnici číslo I/11 tento manévr nezvládla a motocykl se pro ni stal neovladatelným,“ uvedla policejní mluvčí Magdaléna Vlčková. Následně dívka vyjela ze silnice a narazila do železného plotu u rodinného domu. Při nehodě si způsobila zranění a na místě si ji převzali do péče lékaři. „Provedená zkouška vyloučila u řidičky přítomnost alkoholu v dechu, na místě nebyla zjištěna ani technická závada, která by mohla být příčinou dopravní nehody,“ dodala Vlčková. Nehodou se nyní budou dále zabývat dopravní policisté!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...