Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TÍSŇOVÁ LINKA

  Za zneužití linky 112 mu hrozí vězení!

  26.07.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Čtyřicetiletý muž si krátil dlouhou chvíli tím, že bezdůvodně nahlásil na tísňové lince 112 požár, který však byl smyšlený! Za tento vtípek mu nyní hrozí vězení.

  Policejní auto lupa
  Za zneužití tísňové linky mu hrozí tři roky za mřížemi | Policejnidenik

  Tísňovou linku zneužil vtipálek 27. května tohoto roku. Nahlásil, že v ubytovně v ulici Sadová v Jablonci nad Nisou hoří a on že je zamčený v pokoji! 

  Dospělý chlap si hrál jako malý harant!
   

   

  Vše však bylo pouhým výplodem jeho fantazie, žádné nebezpečí ve skutečnosti nehrozilo a zásah složek Integrovaného záchranného systému byl zcela zbytečný. „Na základě jeho smyšleného oznámení byly ihned na místo vyslány čtyři vozy Hasičského záchranného sboru, jeden vůz Zdravotnické záchranné služby a jedna policejní hlídka s vozidlem,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Na místě pak kromě požáru nebyl ani sám oznamovatel. Ten byl již ve zkráceném trestním řízení obviněn z trestného činu šíření poplašné zprávy. „Podezřelému tak nyní za spáchání uvedeného trestného činu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ dodala Sochorová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...