Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POKUS O ZNÁSILNĚNÍ

  Před znásilněním ji zachránil soused!

  20.07.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Neznámý agresor se pokusil znásilnit mladou dívku, kterou si doslova odnesl do křoví! Naštěstí dívku zachránil soused, který slyšel její volání o pomoc.

  Znásilnění lupa
  Z ničeho nic dívku popadl do náruče a odnesl ji do křoví | ThinkStock

  Strašný zážitek má za sebou mladá dívka z Brna. Když vystoupila z nočního autobusu N98 v Sedláčkově ulici, z ničeho nic ji oslovil cizí muž. 

  Křikem naštěstí přivolala na pomoc souseda, který ji před znásilněním zachránil!
   

   

  Cizí muž se dívky zeptal, za by s ním nechtěla někam jít, to dívka odmítla a chystala se vejít do domu, když ji náhle agresor popadl do náruče a odnášel ji pryč! Dívka se snažila všemožně bránit a volat o pomoc, násilník však na nic nereagoval, naštěstí tak aspoň vzbudila pozornost ostatních obyvatel domu. Následně agresor dívku hodil do křoví, kde se ji pokusil znásilnit! „Žena se aktivně bránila a nakonec jí pomohl soused, který vyběhl ven a snažil se je najít. Agresor se zalekl a z místa činu odešel,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Dopadnout se ho nepodařilo ani dívčině zachránci, který se za ním rozeběhl, ani posléze přivolaným policistům.

   

  „Muž byl ve věku kolem 30 let, mluvil plynně česky ale s drobným ruským či ukrajinským přízvukem. Byl vysoký zhruba 190 cm, měl štíhlou postavu, krátce střižené hnědé vlasy. V době útoku na sobě měl světle modré tričko a riflové kraťasy. Veškeré poznatky k totožnosti hledaného muže, či informace o podobných případech z této lokality přijmou policisté na lince 158,“ dodal Šváb.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...