Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

  Mladý lupič příliš úspěšný nebyl

  20.07.2018 03:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Dvacetiletý mladík se neštítil s nožem v ruce přepadnout ženu, která šla po ulici s malými dětmi! Při přepadení však úspěšný nebyl.

  Lupič lupa
  S nožem v ruce přepadl dvě ženy | Shutterstock

  Mladý lupič z Olomouce nejprve zkusil oloupit dvaatřicetiletou ženu, která šla s malými dětmi, ve Slavonínské ulici. 

  S nožem v ruce přepadl ženu, která šla po ulici s malými dětmi!
   

   

  Muž k ženě přistoupil a s nožem v ruce po ní požadoval vydání peněženky. Šokovaná žena začala volat o pomoc, což mladého lapku zastrašilo a dal se na útěk. „Kolemjedoucí cyklistka, která si události všimla, se za ním rozběhla, nicméně obviněný jí stačil utéct,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. To však lupiči nestačilo, a tak se o tři hodiny později pokusil o loupež znovu, tentokrát v Řezáčově ulici. Osmatřicetileté ženě namluvil, že je pošťák, který ji nese zásilku a tím ji vylákal ke vstupním dveřím. Tam po ní opět s nožem v ruce požadoval vydání peněženky, kterou žena držela zrovna v ruce. Ani teď však nebyl úspěšný, žena pouze zabouchla dveře a odešla zpět do bytu.

   

  Kriminalisté mladíka obvinili z pokračujícího zvlášť závažného zločinu loupež, za což mu hrozí až deset let za mřížemi. „Trestní stíhání obviněného probíhá vazebně,“ dodala Urbánková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...