Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PEDOFIL

  Pedofil v bazénu znásilnil chlapce!

  16.07.2018 08:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Šestapadesátiletý pedofil znásilnil v prostorách sauny plaveckého bazénu nezletilého chlapce! Kriminalistům se naštěstí podařilo zvrhlíka dopadnout.

  Policejní auto lupa
  Pedofila se podařilo dopadnout a ten je nyní za svůj čin vazebně stíhán | Policejnidenik

  Hrůzný čin se stal zhruba v polovině června tohoto roku na bazéně v Tachově. Postarší pedofil znásilnil v prostorách sauny nezletilého chlapce! 

  Pedofil znásilnil v sauně nezletilého chlapce!
   

   

  Strašným případem se okamžitě začali zabývat krajští kriminalisté, kterým se díky důkladnému a intenzivnímu pátrání podařilo určit a zadržet pachatele tohoto nemyslitelného skutku. „Na základě všech zjištěných skutečností o tom, že došlo ke spáchání trestného činu a že jej spáchala dotyčná osoba, zahájili kriminalisté trestní stíhání muže ve věku 56 let jako obviněného ze spáchání trestného činu znásilnění v souběhu s trestným činem výtržnictví,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová. Zároveň vrchní komisař podal návrh na vzetí pachatele do vazby, čemuž soud vyhověl. V případě odsouzení hrozí násilníkovi až 12 let za mřížemi. „Více informací nelze vzhledem k věku oběti k případu poskytnout,“ dodala Burešová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...