Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PŘEDPOVĚĎ

  Středa proprší a ve čtvrtek bude 28 °C. Celkově se ale očekává typické jarní počasí

  06.05.2018 16:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Teplé jarní počasí bude v Česku pokračovat i v následujících dnech. Příští týden teploty vystoupají až na 27 stupňů Celsia a rtuť teploměru zůstane nad 20 stupni i v následujících týdnech.

  Počasí déšť lupa
  Pršet téměř nebude | schutterstock

  Pršet v nejbližších dnech příliš nebude. Nejvíce srážek čekají meteorologové koncem května. "Podprůměrné množství srážek přitom trvá už od února a srážkový deficit se tak prohlubuje už čtvrtý měsíc," připomíná ČT24 s tím, že nejhorší situace je na východě republiky v Moravskoslezském a Zlínském kraji.  

  Kvůli studenému větru bude pocitová teplota nižší
   

  "Noční teploty budou na počátku týdne klesat i pod osm stupňů Celsia, na konci týdne budou od 9 do 14 stupňů. Maximální denní teploty stoupnou na 21 až 27 stupňů Celsia," uvedli meteorologové.

   

  Ve druhém týdnu bude podle meteorologů v noci minimální teplota kolem osmi stupňů, ve třetím a čtvrtém týdnu kolem deseti stupňů. Přes den se teplotní maxima mají ve druhém a třetím týdnu dostat mírně přes 20 stupňů Celsia, v posledním týdnu na 24 stupňů. Dlouhodobá průměrná teplota pro toto období je přitom jen 14,1 stupně Celsia.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...