Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TAK TO JE PŘEKVAPENÍ

  Stropnický končí ve vládě a míří zřejmě jako velvyslanec do Izraele

  05.05.2018 15:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Martin Stropnický se vrací do diplomatických služeb České republiky. Jak informoval server Aktuálně.cz, stane se velvyslancem v Izraeli. Končí tak jeden z nejvýraznějších ministrů vlády Andreje Babiše i politiků jeho ANO.

  Stropnický Martin lupa
  Martin Stropnický zřejmě odchází z vysoké politiky | ČT

  "Jestli někam pojedu, nebo dokonce kam - v tom se musíte spokojit se svými zdroji. Nebudu to komentovat," vyjádřil se Martin Stropnický.  

  Dnes jednašedesátiletý Martin Stropnický zastával post ambasadora už dříve ve Vatikánu, Portugalsku a v Itálii
   

  „Informace o tom, kde, kdy a kdo bude velvyslancem za ČR, komentujeme až v momentu, kdy dotyčný dostane agrément - souhlas hostitelské země. Do té doby nebudeme informace komentovat,“ uvedla zase mluvčí resortu Michaela Lagronová.


  Prezident Miloš Zeman už byl ale přímočařejší a o plánech šéfa diplomacie promluvil v rozhovoru pro TV Nova. „Martin Stropnický, pokud jsem správně informován, má sám zájem z této funkce (ministra zahraničí) odejít a rád by se stal velvyslancem,“ potvrdil Zeman a hned dodal. „A protože velvyslanci jsou v kompetenci prezidenta republiky, předpokládám, že mu vyhovím.“ Dnes jednašedesátiletý Martin Stropnický zastával post ambasadora už dříve ve Vatikánu, Portugalsku a v Itálii.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...