Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÝSTRAHA METEOROLOGŮ

  Silný vítr bude opět lámat stromy!

  01.04.2018 06:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Českou republiku zasáhne v neděli silný vítr. V nárazech může dosáhnout až 70 km/h. Foukat bude hlavně v severních a východních Čechách, na Českomoravské vrchovině a v západních částech Moravy.

  Počasí lupa
  Nedělní vítr vystřídají slunečné jarní dny | Pixabay

  Výstraha platí od nedělních 8:00 do 23 hodin pro kraje Pardubický, Královéhradecký, Liberecký, Ústecký, Vysočinu a části jižních Čech, jižní Moravy a Olomouckého kraje. Meteorologové varují, že na horách by lidé měli omezit túry a nevydávat se hlavně do hřebenových partií. Opatrní by měli být také řidiči.  

  Začátek dubna přinese až dvacetistupňové teploty
   

  Od úterý se podle meteorologů dočkáme výrazného oteplení. První dva dubnové týdny mají být teplotně průměrné až nadprůměrné, ochladí se až ve druhé polovině měsíce, kdy meteorologové očekávají i více srážek. Nejnižší noční teploty by se v dubnu měly nejčastěji pohybovat od +6 do -1 °C, nejvyšší denní teploty od 11 do 17 °C, při malé oblačnosti až kolem 20 °C. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...