Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÝHLED POČASÍ

  Přeskočíme jaro?

  04.03.2018 14:00 / zprávy google+ twitter facebook

  V závěru března se může při jasné obloze oteplit i nad 15 stupňů Celsia. Podle odhadů by jaro mělo být velmi suché a teplé.

  Počasí léto lupa
  Čeká nás razantní změna počasí | Archiv

  Nejvyšší denní teploty v následujících dvou týdnech budou v průměru kolem šesti stupňů Celsia, ve druhé polovině března postupně kolem deseti stupňů. "Nejteplejší bude pravděpodobně neděle, kdy rtuť v tepoloměrech dosáhne i na šestnáctku," předpokládají meteorologové.  

  Sucho je závažný problém
   

  Noci ale zatím zůstanou zimní s teplotami mírně pod nulou. V druhé polovině března půjdou teploty rychle nahoru a přibudou i dešťové přeháňky. "Vydatně pršet by mělo v pondělí 12. března, následující dny budou nejen deštivé, ale také se mírně ochladí na odpoledních šest stupňů," uvedl Český hydrometeorologický ústav. Podle předběžných odhadů by jaro mělo být velmi teplé a jen s n evýraznými přeháňkami. Opět tak hrozí nebezpečné sucho. 

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...