Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MRÁZ V NEDOHLEDNU

  V pátek nás zasype sníh, následně bude až 10 nad nulou

  12.02.2018 15:00 / zprávy google+ twitter facebook

  Zatímco na horách pokračuje pohádková zima, v nížinách je stále spíše jarní počasí. V pátek by sice mělo nasněžit i v nižších polohách, o pár dní později ale má být 10°C.

  Šumava sníh lupa
  Na horách je sněhu dostatek | Archiv

  Milovníci zimy musejí letos vyrážet do hor. V nížinách není sníh ani na sáňkování. Letošní sněhuláci mají velmi krátké životy. Přesto by tento týden mohl být o něco chladnější. "Od pondělí do čtvrtku budou nejnižší noční teploty klesat až -7 °C, při déletrvající malé oblačnosti i k -9 °C. Nejvyšší denní teploty budou od -1 do +3 °C," předpovídají meteorologové.  

  Mrazivá zima zřejmě přijde na konci února
   

  Ve vyhlídce počasí od čtvrtka do soboty Český hydrometeorologický ústav tuší vysoké množství sněhových přeháněk. "Bude většinou oblačno a od vyšších poloh sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty až -3 °C. Nejvyšší denní teploty až 3 °C," uvádí ve výhledu. Změna opět přijde po víkendu, kdy by se rtuť v teploměru mohla vyšplhat až na +10 °C.

   

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...